Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért látom nagyon csúnyának...

Miért látom nagyon csúnyának magam? Sejtem, hogy önbizalomhiányom van, habár ezt nem tudom pontosan! Mik is az önbizalomhiány "tünetei"?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kép?
2013. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Majd küldök képet ide nem rakom ki inkább! De mik az önbizalom hiány jelei?
2013. jan. 1. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább ok, mint tünet.

Ha korábban sokat hallottad, hogy “hülye vagy”, “ez nem neked való”, “mással kéne inkább foglalkoznod”, stb., akkor egy idő után hajlamosak vagy ezt gondolni, hogy ez tényleg így van. A fel nem dolgozott, elfojtott családi események szintén eredményezhetnek önbizalomhiányt. Ezért aztán csökken az önmagadba vetett hit (csúnya vagyok!) és növekszik a másoknak megfelelni vágyás.

2013. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de valami oka biztos van ha ezt mondják, nem?
2013. jan. 1. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Először azt kérdezted, hogy csúnyának látod magad, most meg, hogy azt mondják rólad. Nem ugyanaz. Egy kép segítene, ha úgy gondolod..
2013. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a hülye vagy, nem tudod megcsinálni dumákra gondoltam!

épp ez az soha senki nem mondta még a szemembe (lehet a hátam mögött igen) hogy csúnya vagyok! inkább hogy szép arcom van.. de szerintem nagyon nem.. olyan férfiasnak látom.. na küldök képet és akkor írjátok már meg a véleményeteket! köszi!

2013. jan. 1. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!