Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni a fültágítóm...

Mit tudok tenni a fültágítóm (5mm) és a lyuk bebüdösödése ellen?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja kezdtem el tágítani a fülem. 5mm-nél tovább nagyon nem akarok menni, max 6mm. A lényeg a lényeg érdekes szaga van, és nem tudok ellene mit tenni, leszoktam fertőtleníteni természetesen, de akkor is bebüdösödik. A fültágítós ismerőseim sem tudtak tanácsot adni, szóval segítséget kérnék. Köszönöm!

2013. márc. 3. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
pár naponta vedd ki és takarítsd meg, a lyukat úgyszintén. minden fültágító ilyen, nem tudsz vele mit csinálni, rendszeresen tisztítsd és akkor nem lesz büdös.
2013. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm!
2013. márc. 4. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én mindenképpen ajánlom az organikus fültágítókat, nekem pl fa van, és imádja a fülem, abszolút nincs szaga, és már nem is foszlik amióta fa van! ezelőtt volt műanyag, fém, szilikon... mindegyiknél büdös volt. Próbáld ki, hátha!
2013. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok. még annyit, hogy lehet hogy igénytelennek hangzik, de én csak nagyon nagyon ritkán takarítom le XD ha unatkozok... és az enyém 27mm. az előtte lévőket (felsoroltam) mindig kellett takarítanom, mert írtó büdösek voltak.
2013. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!