Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni izzadás ellen?

Mit lehet tenni izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Lécci segitsetek! Mostanában nagyon sokat izzadok.De érdekes,hogy csak suliba.Ott meg ilyenkor nagyon kellemetlenül érzem magam és alig merek megmozdulni.Nem tudom mit lehet tenni de úgy látom,hogy a többieknek nincs ilyen problémájuk.

Naponta 2x fürdök és szoktam használni dezodort is,az sem segít... Köszi szépen a válaszokat előre is!



2013. febr. 20. 18:40
 1/3 anonim válasza:
Szia én nyáron szoktam ezt tapasztalni vagy ha rohanok valamerre, a patikába lehet kapni Solutio Antisudorica, kis barna üvegbe is ill. Naturland termékbe is! A patikás egyébként olcsóbb is. Este fürdés után egy vattakorongra rakva áttörlöd 1-2* (lehet utána picit csípni fog, vagy viszket de ez az érzés elmúlik) ennyit megér kibírni és ez valóban megszűnteti a kellemetlen izzadást!
2013. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és tele van alumíniummal
2013. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát, mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést.! én is ugyanígy vagyok vele, csak suliban izzadok.

szerintem én is ki fogom próbálni az 1. válaszoló tanácsát.

2013. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!