Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Házi praktikák izzadás ellen?

Házi praktikák izzadás ellen?

Figyelt kérdés
pontozásban részesül aki jó tippeket ad! (:
2011. márc. 1. 20:10
 1/6 anonim válasza:
60%
Nem tudom, milyen, mert én nem próbáltam soha, de amikor kicsik (úgy alsósok) voltunk, egyik fiú osztálytársamnak behintőporozták egy kicsit :))) csak ne kend magad teljesen össze :)
2011. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hm.. egész jónak tűnik. ma este kipróbálom fürdés után (:

ment a pont

várom még a további ötleteket!

2011. márc. 1. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:

a hintőpor tényleg jó...

én mondjuk

solutio antisudorica ecsetelőt használok 350 ft a patikában...

az a jó vele hogy eleinte 2 naponta kened akkor használni fog...és utána elég lesz 2 hetente...esetleg ritkábban...

nekem megszűntek így a kellemetlen póló foltok és a szagok...csak borotválkozás után nem szabad bekenni vele a hónaljat mert kipirosodik és mivel ez alkoholos ecsetelő csípni fog...

nem tudom milyen házi praktika lehet még a hintőporon kívül...

2011. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

második válaszoló voltam ... :D

utána néztem gugliba... :D


Napközben vattakoronggal kenj ecetet a hónaljadra, hogy a testszagot okozó baktériumok szaporodását megakadályozd. Ne alkalmazd azonban borotválás után, mert rettentően csípni fog.

A varázsmogyoró-főzet is hasonló hatással bír, amit tetszőleges gyakorisággal közvetlenül a bőrünkre is spriccelhetünk, vagy vatta segítségével is felvihetünk. A frissítő, kellemes illatú folyadék szárító és dezodoráló hatású is egyben.


Hintőpor helyett használj szódabikarbónát vagy kukoricalisztet, amelyek felszívják a nedvességet. A szódabikarbóna emellett a testszagot okozó baktériumokat is elpusztítja.

Borotváld rendszeresen a hónaljadat. A hónaljszőrzet ugyanis fokozza a testszagot, mivel felfogja az izzadságot, ezáltal kedvező környezetet jelent a baktériumok szaporodásához.


beírtam gugliba hoy "házi praktika izzadás ellen" első link :)


Elképzelhető, hogy csak a gyógyszertárakban kapható antibakteriális fertőtlenítőszerek segítenek.

2011. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én is beirtam csak más szórendben. nem igazán találtam használható információkat

de nagyon hálás vagy h utána is jártál (:

ment a pont mindenképpen !!

2011. márc. 1. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Citromlé
2013. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!