Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ciki?

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,és lógnak a melleim.Elég nagyok már most,95D-s melltartó van jelenleg,de kezd ez is kicsi lenni.. tisztába vagyok azzal,hogy egy természetes nagy mell alapból lóg egy picit,viszont nekem nagyon lógnak.. sajnos nem időben kezdtem el melltartót hordani.. tudom hogy ezt már nem lehet visszacsinálni,de mégis,esetleg tippek?Szeintetek gáz hogy már most lóg?

2013. febr. 24. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika! Változtatni csak műtéttel tudsz!
2013. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok münő lenni. Akkor már inkább ilyen. Csak zavaró :/
2013. febr. 24. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
sajnos, nincs más, mint az, hogy megszokod. nekem is kb akkora melleim voltak, mint neked, csak én olyan 13 éves voltam(igen, és kövér is voltam). aztán fogytam és a melleim is lefogytak, 75A-sra. most is lóg, szóval semmit se változott csak annyival esztétikusabb, hogy kicsi... :/
2013. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogadd el. A gond, hogy ez genetika kinek hogy és mennyire lóg.

[link]

[link]


Itt van pár példa rá, mennyire változatos a női mell. Mint az arc, a géntérkép egyedi. Ezzel kell együtt élni.

2013. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
próbálj meg kicsit mellizomra erősíteni, esztétikailag sokat segíthet!
2013. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!