Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha egy lányon nincsen izom?

Ciki ha egy lányon nincsen izom?

Figyelt kérdés
puha vagyok mindenhol, ahol kéne egy kis izomnak lennie, kéne izmosodni, de amúgy az csúnya ha valaki kis "puhány"?
2013. febr. 7. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Te bírod a pocakos férfiakat?
2013. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha duci nem vagy, akkor nem. Amúgy meg a túl izmos csajok nem néznek ki jól.
2013. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Attól függ mekkora az a pocak. Azért ne legyen olyan mint egy esővizes tartály.

Nem vagyok duci,51kg vagyok.

2013. febr. 7. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de mondjuk engem marhára zavarna ha rajtam semmi izom nem lenne. Hogy a fenébe védeném meg magam ha tök puhány lennék? Mert a mai világban igen nagy szükség van egy nőnek erőre és izomra. Nem egyszer tapasztaltam már sajnos.
2013. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki de azért jó ha van :) Tornázz minden nap annyit amennyi jól esik és majd lesz :)
2013. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz. eszembe szokott jutni. De azt azért nem mondanám, hogy semmi erő nincsen bennem, a kazánba is be szoktam hajigálni rendesen a dög nehéz fadarabokat, amik nem könnyűk, meg volt már olyan, hogy én szedtem le egy befőttes üveg tetejét, mert úgy rá volt fagyva, és erre egy nálam valamivel izmosabb személy kért meg, mert neki nem sikerült. De nem tudom, hogy tudnék-e nagyot ütni ha kell, remélem nem is kell kipróbálnom .
2013. febr. 7. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!