Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki szeretném magamnak lyukaszt...

Ki szeretném magamnak lyukasztani a fülem. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Előtte mit csináljak, hogy ne legyen annyira fájdalmas? Pl jegeljem le?! A bal fülemben 2 lyuk van lent, egy a porcnál a jobb fülemben meg 2 lent, csak az a baj, hogy ezt a kettőt igen közel tették egymáshoz, be szeretném forrasztani a felsőt, és kicsit fentebb tenni a lyukat.

#fóllyukasztás
2013. febr. 20. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sokat lyukasztottam magamnak. Az egyik szúrós fülbevalómat kihegyeztem nagyon hegyesre, azzal csináltam mindig. Fertőtleníted a fülbevalót, a füledet is, mindkét oldalát. Persze előtte lejegeled ja. Én a fagyasztóból kivettem valamit, és azzal jegeltem. Aztán átdöföd. Volt olyan, h félrement kicsit döfés közben, nem könnyű azért átszúrni, erősen kell... Ha kitámasztod a cimpádat mondjuk egy krumplival, akkor nem a levegőben libegő fülcimpáddal kell bajlódnod. Kövezzetek meg, de én így csináltam, és soha semmi baj nem lett.

szerintem ha tűvel szúrod át először, aztán dugod bele a fülbevalót, az fájdalmasabb.

2013. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is sokat szúrta magamnak, de én tűvel. Én is úgy kezdtem h kivettem vmit a fagyasztóból és ott tartottam a fülemnél. Lefertőtlenítem a tűt és átszúrom..Teljesen fájdalommentes. Utána pedig beleteszem a fülbevalót. Ez kicsit fáj, mert addigra már lemegy a fagyás a fülemről..legalábbis már nem annyira olyan mint az elején, de ez sem olyan halálosan fájdalmas...kicsit kellemetlen, de amint belement el is felejted h fájt xd
2013. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na meglett a lyuk.. mással szúrattam ki, jegelés nélkül, tűvel, nem is fájt annyira, és most sem fáj.
2013. febr. 22. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!