Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szeretném lyukasztani a...

Ki szeretném lyukasztani a fülem magamnak, mikell hozzá hogy csináljam, ugy h a szüleim ne lássák?

Figyelt kérdés
Mágneses fülcsiket veszek,és kilyukasztom a fülem,és a szüleim azt fogják hinni hogy mágneses..jó ötlet?
2011. jan. 20. 20:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintem,ha a szüleid nem engedik,akkor csináld igy ahogy most leirtad,hogy veszel mágneses fülbevalót,azt hordod egy ideig,és amikor a szüleid megszokták kilyukasztod a füled,egy ideig kihúzod igy,de ha már begyógyult,nincs mit tenniük a szüleidnek,használj kékszeszt,steri tűt,jegeld le a füled,és melegitsd fel a tűt,igy a legjobb! ha pedig bármi gond lessz vedd ki és hadd h beforjon,máskor kilyukasztod..
2011. jan. 20. 20:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Baromi jó. Gratulálok.
2011. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamóca. ***** válasza:

nem engedik hogy kilyukaszd? kérdezd meg. egyébként észre fogják venni szerintem, de mindegy leírom.

vegyél injekcióstűt (csinálhatod biztostűvel is , de sokaknak nem bírja a füle ugyhogy inkább injekciossal probáld). al egnagyobbat, a rózsaszín végűt vedd. otthon fertőtlenítsd le a bőrfelületet, és legalább ezüst de ha lehet orvosifém fülbevalót vegyél, azt is fertőtlenítsd. a steril tűvel szúrd át a füled, és a tűnek a lyukába fűzd bele a fülbevalót, azzal át tudod húzni a füleden. ha nem sikerül se baj, akkor vedd ki a tűt és gyorsan tuszkold bele a fülbevalt a füledbe, de ugy kellemetlenebb.

fertőtleníteni fertőtleníthetsz alkohollal ha van otthon, de arcszesz vagy parfüm is megteszi.

utána figyelj oda hogy ne iszkáld koszos kézzel, de forgasd meg néha a fülbevalót a luykba.

2011. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamóca. ***** válasza:
de látom emgválaszoltad magadnak :D ügyi, nem tudom akkor mif*sznak kérdezed.
2011. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezüst fülcsit rakok bele és meddig kellene bennehagyni a fülcsit?h begyógyuljon?
2011. jan. 20. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi van? Magadnak megválaszoltad?
2011. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamóca. ***** válasza:
igen az elég fail:DDD jót röhögtem rajta.
2011. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

azért válaszoolt magának mert egy ideig senkise válaszolt a kérdésére

és nem tudta hogy kiírja hogy kérdezö kommentje

2012. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!