Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS! Ballagáson milyen legyen...

SOS! Ballagáson milyen legyen a sminkem, hajam, cipő, stb? 15/L (lent)

Figyelt kérdés
Fehér ingszerű blúz és fekete miniszoknya lesz rajtunk. Cipőnek magassarkút szeretnék (150 cm vagyok). Sminknek nem szeretnék túl kihívót, de mégis alkalmi legyen. A hajam festett mogyorószőke, hullámos és váll alattig ér. Nagyon fontos lenne a véleményetek! (Ha tudtok küldenétek képeket, linket? :) )Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 20. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

szerintem fölösleges a smink legalábbis ha 41 fokba a napon fogtok állni akkor úgyis lefolyik...


De egyébként olyan legyen amilyet te szeretnél, miért kérdezel ilyet? vagyis számomra egyértelmű h ugy nézzek ki ahogy nekem tetszik, nem mástól kérdezem hogyan nézzek ki.

2013. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnezest hogy megszulettem -.-
2013. márc. 31. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Aktuális még a kérdés? :)


Haj terén szerintem az egyszerű praktikusabb lenne, 8.-os ballagásra nem kell még ilyen nagy hajköltemény, ha érted mire gondolok. :D Szerintem a te hajadhoz jól állna, ha az arcod melled enyhén be lenne hullámosítva a hajad, a többi pedig egyenes (nem feltétlen szögegyenesre vasalt). Nekem legalábbis tetszene, nem biztos, hogy egy az ízlésünk.

Smink, mint mondtad is, valami kis egyszerű, nem kell túlcsicsázni. Szempillaspirál, esetleg ceruza és ha szeretnéd egy kis bézs szemhéjpúder, hogy éppen csak egy picit csillogjon. Ha bőrhibákra hajlamos vagy, tehetsz fel egy leheletnyi alapozót, de ne három rétegben, hogy egy narancshoz hasonlítson a fejed. :D

Ruha, cipő szerintem teljesen rendben van. (Én is apró vagyok, szintén magassarkúban ballagok, ha tudsz benne járni, nincs vele gond.)

14/L, szintén ballagó. :)

2013. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszod:) Anya nekem valami komolyat es noieset akar, szoval biztos az lesz :D sminket azt meg nem tudom de biztos kozmetikushoz kuld anya ;)
2013. ápr. 9. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, szerintem engem is, azt mondja, inkább bízza hozzáértőre, csak szép legyen. :)
2013. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hat kb nekem is ezt mondja anya;D
2013. ápr. 14. 02:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!