Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a nekem nem...

Hogyan lehet a nekem nem tetsző, ruhára rávasalt strassz mintát nem feltűnővé tenni?

Figyelt kérdés

Van egy fekete-piros-barnás pulóverem, amit a mintája miatt szeretek, és annak ellenére, hogy csillogó strassz mintával díszítették a mellrészen, megvettem. Akkor fel sem tűnt, de amióta észrevettem, bántja szemem, nem illik hozzám. Tudom, hogy leszedni nem lehet, maximum kivágni, akkor nem lesz pulóver. Tehát ez nem jön szóba.

Arra gondoltam, fekete körömlakkal óvatosan, csak a köveket befedem. Nem tudom, vajon lehetséges megoldás ez? Épp csak egy pöttyöcske kéne a nagyobb csillogókra, hogy ne villogjanak a ruhán. Várom az ötleteket, tanácsokat, ami nem teszi tönkre a pulóver-ruhát, bírja a mosást, és a strasszok nem leszenk kihívóak. Nem stílusom. Fekete kövecskéknek viszont elmennének a pulóveren. Előre köszönöm, annak, aki jóindulattal próbálna segíteni!



#strasszkövek
2013. febr. 10. 09:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!