Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel tudnám felragasztani?

Mivel tudnám felragasztani?

Figyelt kérdés

van egy sima egyszerű fehér toppom.fel szeretném dobni.leszedtem egy régi pólóról a strasszokat, hogy majd ráragasztom.de arra nem gondoltam, hogy mivel.Megpróbáltam pillanatragasztóval, de csak egy nagy paca lett körülötte.Körömlakk se járt sikerrel,mert nem eléget tettem alá.ha megpróbálnám több lakkal jó lenne?csak attól félek, hogy lejön és kárbavész egy csomó időm...ragasztó-stift-el is próbáltam már, az se jött be.Textilragaszttót nem tudok venni


szerintetek mit próbálhatnék még ki?



2012. aug. 24. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Van textil decoupage ragasztó, az nagyon jó. Hobbiboltban lehet kapni, ilyen "trutyis" állaga van, felkened a strassz alá, rányomod a strasszot és hagyod megszáradni. Elég lassan szárad, de utána jól tart, csak nehogy összeragaszd a póló elejét és hátulját. Tegyél közé valami fóliát. Jó barkácsolást!
2012. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, de venni sajnos nem tudok semmit...otthoni dolgokból kéne megoldani:)
2012. aug. 24. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!