Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy lánynak nagy az...

Ciki, ha egy lánynak nagy az orra?

Figyelt kérdés
Az orrom nem a legszebb:S Esetleg van valami sminktrükk amivel kisebbnek látszodhatna?Nagyon nem tetszik,már szinte ugy érzem,hogy ronda és a fiuknak nem tetszek igy... szerintetek is az? [link] L 13

2013. febr. 6. 00:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ekkora. Én is mindig szenvedek miatta. :( De ötletem nincs csak az együttérzés végett mondom.:( :)
2013. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok még a véleményetekre ,irjatok!!!!!!:)
2013. márc. 23. 10:00
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem ennél rondább az orrom, egyáltalán nem tetszik, sőt egyenesen utálom, de ettől függetlenül több pasinak is tetszettem már, amit nem igazán értettem. De sajnos az orrunk méretéről és kinézetéről nem mi tehetünk, így inkább az a gáz, ha valaki emiatt cikizi a másikat.
2013. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval!
2013. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagy az orrod, én nem vagyok megelégedve az enyémmel, de nem gondolom, hogy neked nagy lenne. Az enyém nagyobb :)

És igen, van sminktrükk, amivel lehet egy kicsit kicsinyíteni. Ha jól tudom, világosabb színű alapozóval, tehát a bőrödnél világosabb alapozóval fedd be az orrod két oldalát, a csontok mentén.

2013. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
enyém nagyobb mert kiskoromban eltörtem és így hullámos::D elég idiótán néz ki..nemis kellek senkinek..hát ez van..
2013. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs vele semmi gond, karakteresse teheti az arcodat. :)


En is nagyon irigylem amugy a kis pisze orru lanyokat. x_x

2013. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!