Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a csajokról akik fehérneműs képeket tesznek ki magukról iwiwre és hasonló oldalakra? Kort és nemet is írjatok?

Figyelt kérdés
jah és nem azért kérdezem mert szeretnék ki tenni, csak mostanában sok ilyen r.ibancot látok:D
2009. szept. 4. 13:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

mi a véleményem?

büdös kis r.ibancok. =)

semmi más. ezzel azt hiszem mindent elmondtam az ilyen feltünési viszketegségben szenvedő 12-14éves leánykákról... és majd lesnek amikor a pedofil bácsik leveleket írogatnak nekik... -.-

2009. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

nah akkor nem csak én látom így..köszi hogy írtatok, ha van még véleménye valakinek szívesen olvasom;)


17/L

2009. szept. 4. 18:55
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Undoritó.De ami még ennél is szomorúbb, hogy manapság ez kell a férfiaknak.:(
2009. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Hát eléggé nagylányosak akarnak lenni:S Én ismerek egy olyan lányt aki már huszonéves, de még mindig ilyen magamutogató, és "miss fekete": [link]

Hiába nincs rajta fehérnemű annyira lejön róla hogy bele van magába szerelmesedve. A saját készítésű fotóin is nagyon látszik. Nem?!

2009. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A képen az a lány nem is olyan gáz.(miss fekete)Nekem még tetszik is!
2009. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Off: utolsó előtti vagyok. Nem pont a miss feketére gondoltam, hanem főleg a 2.oldalon a magáról csinált képekre. Nem gáz hogy alulról néz felfelé a kamerába és azt hiszi h szexi???
2009. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
én is debreceni vagyok:D mint a miss fekete xD lehet utcán is láttam már:D
2009. szept. 4. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!