Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a csajokról akik fehérneműs képeket tesznek ki magukról iwiwre és hasonló oldalakra? Kort és nemet is írjatok?

Figyelt kérdés
jah és nem azért kérdezem mert szeretnék ki tenni, csak mostanában sok ilyen r.ibancot látok:D
2009. szept. 4. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Magamutogató hülye p*csák, akik azt hiszik, hogy ettől lesznek nagylányok.


19/F

2009. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Média hatására súlyosan torz látásmódú tucatemberek.

23 L

2009. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Örülök ha találok ilyet, mert tetszik, de élőben nem kezdeményeznék, max ha ő hajt rám. 16f
2009. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha fehérnemű sincs rajtuk,(mivel sok ilyet is láttam)azt már tényleg elítélem,és igazi ri***-nak tartom őket.Sajnos ez a fehérneműs dolog,és hogy minél többet mutassanak meg magukból,most nagy divat,és a lányok egymást követik,utánozzák!Én főleg Myvipen láttam sok ilyen fotót,és nagyon szomorú,hogy egyre fiatalabb lányok raknak fel ilyen képeket.Inkább sajnálom őket,mint megvetem!
2009. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
semmi. ha nekik ez a jó....majd úgyis kinövik...
2009. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas. egy okos, értelmes lány nem tesz ki magáról ilyet.
2009. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"egy okos, értelmes lány nem tesz ki magáról ilyet"

Ehhez csak annyit fűznék még, hogy van olyan lány ismerősöm is, aki még profilt sem csinált közösségi oldalon! Pedig szép lány, a képeken is szép, de ő még visszafogottabb, szolid képeket sem akar feltenni egyáltalán a netre.


Tehát aki normális, vagy nem csinál profilt, vagy normális képeket tesz fel magáról, azért, hogyha meg akarják ismerni, mégiscsak lássák.


Akik meg fehérneműs képeket raknak fel, azok r.bancok (bocs a kifejezésért!).


15/F

2009. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért meg lehet figyelni, hogy az intelligens, normális emberek alig tesznek ki magukról fotót, és az is visszafogott, az ilyen ostobenkók meg kiraknak vagy 100 ilyen bulizós, beb@szós, kurvulós képet magukról meg a baráti körükről, cuki képaláírásokkal...
2009. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
13:22 vagyok, tudtam h lepontoztok de mind1, nah szal, én sem tartom jónak, dehát ha már felrakják, akkor miért nem lehet "megnézni", ha bajuk van belőle az úgyis csak az ő bajuk, hát istenem
2009. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól esik nekik, csinálják, magukat minősítik ezzel. Jó esetben rájönnek, hogy szánalmas aztán majd ég a pofájuk, rosszabb esetben x évig folytatják.
2009. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!