Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha túl rövid...

Mit tegyek, ha túl rövid szemöldököm?

Figyelt kérdés
...és egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne szedjem ki újra meg újra. Olyan csúnyák a fekete, visszanövő szőrszálak. Ezen egy természetes hatású szemöldöktetoválás segíthet? Ahhoz le kell borotválni az egészet? De ugye nem maradna olyan örökké...
2013. febr. 3. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Tetováláshoz nem kell leborotválni a szemöldököd, legalábbis nekem nem tették! Megrajzolták előtte több formát is és amelyik tetszett az ment.

Ha alapból van hosszú szemöldököd próbáld megállni, hogy nem nem szeded ki, menj el kozmetikushoz, szép formát csinál, kiszedi, megformázza neked és nem kell tetoválni. Nekem muszáj volt, mert nekem alapból nincs, rövid.

2013. febr. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!