Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet egy ilyen...

Mennyibe kerülhet egy ilyen tetkó?

Figyelt kérdés

Csuklómon, tarkómon, lapockámon+vállamon+mellkasomon (kulcscsont) már van. Melyikhez hasonlítható legjobban a 'fájdalommennyisége'? Nem parázok rá, csak tudni szeretném, mire számítsak :P


4 rövid sor, szóközökkel együtt kb. 20-25 karakter/sor


[link]


Ide szeretném


Vidék/Dél MO


2013. jan. 28. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
én egyszerűen nem értem ez miért jó ... tényleg nem értem, nem trollkodok ... tetoválásellenes vagyok, de a különböző ábrákat még el tudom fogadni, viszont nem megy a fejembe, hogy mi értelme ezeknek a hosszú szövegeknek a testen (és egyébként is beugrik egyből nekem a kép ahogy ez egy 60-70 éves ráncos bőrön fog mutatni) ... miért kell?
2013. jan. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állítólag a bordáknál a legfájdalmasabb.

Szerintem úgy 25-30e.

2013. jan. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem értem, mennyivel lenne rosszabb, mint egy ábra. Nem valami sablonszöveget varratnék, mint pl. "never give up" vagy love vagy belive vagy társaik, még csak nem is angolul, hanem magyarul.


a 25-30 elég durván hangzik O.o


azt tudom, hogy az az egyik legfájdalmasabb, de a csuklóra is azt mondják, s az nekem bőven bírható volt...


Jól jönne vki olyan véleménye, akinek mindkét helyen van és össze tudja hasonlítani :)


várok még árakat/véleményeket

2013. jan. 28. 00:24
 4/4 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudom,nincs tetkóm,szóval bocsi az offért. de hogy mennyibe kerül, azt nem tudod összehasonlítani a korábbi tetkóiddal?,hogy azok mekkorák és megsaccolni.

az 1-es válaszoló kérdésre válaszolva, nyilván azért csináltat mert teszik neki,olyan hülyeség belekötni ebbe,mert ennyi erővel, abba is bele lehet hogy miért vesz fel piros cipőt, "hogy néz az ki egy öreg emberen". és amúgy sem fog hülyén kinézni,csak mert maradandó, és mert ráncos lesz a bőr,mert úgy se fok csőtopban,meg félmeztelenül mászkálni vénségére

2013. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!