Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?

Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Nem sok barátnőm volt még, de mostanában kezdek depressziós lenni, hogy gond van a külsőmmel, természetesen képet is mutatok. Megkérnék mindenkit, hogy őszintén válaszoljon, trollkodást nem kérek. Köszönöm


19/F


[link]



2013. jan. 25. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon helyes fiu vagy! (azert irok fiut, mert en mar nem a te korosztalyod vagyok :)


34/N

2013. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Teljesen OK a külsőd, biztos hogy nem azzal van a gond. 100%

Föleg hogy nöknél nem is annyira a kinézet számit. Sokkal inkább a tartás pl.


Régen nekem nehéz volt tükörbe nézni. Aztán rájöttem hülyeség semmi baj velem.


Ami bejön nekik az pl a kisugárzás. Ha van egy jóféle önképed akkor az adódik, illetve gyúrni is lehet rá.


Egyébként meg egyszer csak ugyis jo lesz én már rájöttem, ugyis jon majd egy amelyik pont akkor tok jó lesz. Viszont rosszul lenni addig nem éri meg.


Sztem keresd meg mi az ami érdekel, hobbyfélére gondolok, amit tudsz csinálni és benne növekedni, mert az marad, abba növekedhetsz, és ami fontos, hogy lesz belőle több önbizalmad is. Ami meglátszik rajtad.


Ilyesmi.

2013. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon helyes vagy.27/N
2013. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos vagy. :D

17/L

2013. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nincs gond a külsővel, szóval ha a csajoknak van gondja veled akkor az valami más miatt lehet, pl viselkedés, duma meg egyebek. Ha meg nem is próbálsz csajozni akkor azért nincs barátnőd... sok pasi haveromnál ez van, nyavalyognak hogy nincs csajuk miközbe nem is próbálkoznak senkinél szinte, első elutasítás után feladják. Pedig nem néznek ki rosszul.
2013. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
teljesen rendben vagy, mondom ezt fiú létemre
2013. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Gondoltam trollkodom egy picit, de nem. Teljesen korrekt, nem félreérteni, nem buzulásból írom, de ja.

Egy picit gázabb vagyok nálad, de én nem parázom a "nők" miatt - ha ebben a korosztályban mondhatjuk ezt - , mert voltak szép barátnőim.


Szintén 19F

2013. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is helyes vagy. Semmi baj nincsen a külsőddel!

19/L

2013. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

én megmondom neked ,hogy mi a bajod

semmi önbizalmad nincs, és pont ezért nem tudod egy nő/csaj szemébe megmondani, hogy mit akarsz tőle

ennyi a probléma, tehát úgy is fogalmazhatok, hogy töketlen vagy. mit gondolsz, másnak az elsőnél honnan volt önbizalma? onnan hogy próbálkozott... de sztem te még erre sem vagy képes



nem sok barátnőd volt... szerintem egy sem. max téged szedett fel valami átlagos csaj aki nem kell senkinek.


20f

2013. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Voltak már szép barátnőim, mikor még voltak haverjaim, ők segítettek, talán gyáva vagyok, hogy csak úgy magamtól ismerkedjek :S
2013. jan. 26. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!