Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Linkelnétek olyan képet, ahol...

Linkelnétek olyan képet, ahol egy nem emo embernek van ajak pc. Je? [ patkós, vagy karika ]

Figyelt kérdés

csak mert altalában az emoknak van olyan pc-je,,legalábbis én csak olyannak láttam,és szeretnék pc.t az arcomra valahová.Nem szeretném,ha leemoznának miatta [ nem úgy öltözöm,mint az emok ] szóval nem is nézek mégcsak úgysem ki :]

És nem tudom,h. egy divatosan öltöző lánynak ez hogy állna.Fekete színű jobb szerintetek,vagy ezüst ? :)


2009. aug. 30. 01:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy csajt akinek van ajakpiercingje (karika) és mindig magassarkúban jár és tök nőiesen öltözködik. Szóval szerintem ez hülyeség, hogy ez ilyen emo szokás. Akinek tettszik legyen.
2009. aug. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is így gondolom,de a tiniknek magyarázhatod.Bár igazad van,nem törődöm másokkal
2009. aug. 30. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!