Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lettem hirtelen 1 hét...

Miért lettem hirtelen 1 hét alatt pattanással teli?

Figyelt kérdés

Ez még sosem volt velem, még azt is elmondhatnám, hogy szinte sosem volt az arcomon pattanás. 14 éves Fiú vagyok.

Véleményetek?


2013. jan. 16. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
mert hülyeségeket zabáltál
2013. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg csak sok műanyag kaját ettél, de simán lehet az is, hogy most kezdesz el pattanásosodni. A legtöbb kamasz túlesik ezen, nagyon ritka aki nem. Ha ez a helyzet akkor bizony kezelni kell őket, meg megelőzni rendes arctisztítással, mert veled lesznek még pár évig.
2013. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 évesen olyan volt az arcom, mint egy megpakolt pizza. Ebben az életkorban természetes. Kezeld különböző lemosókkal, tisztítsd alaposan, és tényleg figyelj oda arra, mit eszel.
2013. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket, még annyit mondanátok, hogy milyn ételt kerüljek?
2013. jan. 17. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Chips, csoki, olajos magvak, tej. Persze nem kell teljesen likvidálni az életedből őket, de mértékkel kell fogyasztani.
2013. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, nekem ebből áll a napom xd
2013. jan. 17. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!