Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 13 éves...

Szerintetek egy 13 éves lánynak csinálnának helix fülpiercinget, meg a rendes fülbevaló mellé, így fölfelé, még fülbevaló helyeket?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pesten? Én kispesten lövettem a helixeimet, de nem ajánlom hogy lövess.. roncsolja a szöveteket, és sok a gyógyulási idő.
2013. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt tudom, és éppen ezért én szúratni akarom,mármint tűvel, és nem pesten, hanem pécs környékén
2013. jan. 15. 05:48
 4/8 anonim válasza:
Persze h csinalnak :) en 14 vagyok...es van tragusom helixem meg 3 lyuk a fulemben ;)
2013. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ hol csináltatod :) rendes tetkószalonokban általában kérnek szülői engedélyt. amúgy én kozmetikussal lövettem, semmi bajom nem lett, de sok embernek nem gyógyul be, ezért inkább szúrass :)
2013. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. jan. 16. 14:36
 7/8 anonim válasza:
Szia:) Igen,biztos hogy csinálnak sok helyen.:) Énis annyi idős vagyok,és nekem is csináltak helixet:)
2013. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom hogy régi a kérdés de attól még vàlaszolok. Remélem nem baj.

Csinálnak. Nekem is megcsinálták és csak egy kicsit volt kellemetlen érzés de ez ember függű hogy mennyire fáj és hogy szúrják vagy lövik.

2015. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!