Bele tudom tenni?

Figyelt kérdés
Régebben lövettem egy helix piercinget és most rendeltem egy spirál ékszert. De vastag és nem tudom beletenni már vérzett is. Nagyon sajnálom, hogy nem tudom beletenni, most cseréltem volna ki először. Ha vennék egy bizsut azt bírná ott fent? vagy még van remény menjek el valahova, hogy beletegyék? 14/L

2013. jan. 3. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha lövetted, akkor bizonyára kisebb a lyuk, mintha szúrattad volna. A piercingnek kicsit nagyobb a szárvastagsága, mint annak a fülbevalónak, amivel lövik.


Szerintem piercingesnél kellene érdeklődnöd, hogy mit tegyél. Lehet be tudják neked tenni. Nekem is berakták porcba a vastagabb ékszert piercinges szalonban. Bekenték valami géllel és úgy bement, bár nem kellemes, pár napig feszít, utána megnyugszik a füled. :)

Ha nem tudja betenni, akkor átszúrja egy vastagabb tűvel, és nagyobb lesz a lyuk. (erről is volt szó az én esetemben de végül nem volt rá szükség)


Talán az életkorod sem lesz akadály, hiszen már megvan a lyuk. :)

2013. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!