Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb hajfesték?...

Melyik a legjobb hajfesték? Tapasztalatok? (negatív, pozitív)

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem a loreal casting az örök kedvenc.

viszont a garnier szanaszét törte a hajam. a syossnak meg trükkösek a színei, pl én a sötétszőkével festettem sikeresen csokoládébarnát :D

2013. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon sokfélét próbáltam, és sose gondoltam hogy a legolcsóbb vacaknak tartott festék lesz végül a legjobb számomra. Ez a Kallos Glow és a Kallos KJMN festékek, 300-600 ft között vannak, iszonyat tartós színük van, nem marja ki a fejbőröm mint mondjuk a Palette tette. Azt senkinek nem ajánlom. Ahogy Syosst se, aminek a tartós vöröse 3 mosás után már szinte eltűnt a hajamból. Aztán Lorealt is vettem, drága is volt és a színe sem lett szép. Alfaparfot szerettem, de drága és egy szinten volt a Kallos eredményével... hát ennyi jutott most eszembe.
2013. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem apalette-től hullott a hajam nekem a garnier eddig a legjobb a loreál is rossz volt
2013. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!