Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Miket vettetek eddig...

Csajok! Miket vettetek eddig idén?

Figyelt kérdés
Gondolom vásároltatok, főleg, hogy tavaly év vége óta mennek a leárazások. :) Érdekel minden, ruha, cipő, ékszer, smink, akármi :)
2013. jan. 14. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én egy táskát vettem, és még két felsőt a leárazásokon, mindnek nagyon örültem :)
2013. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én eddig csak 2 farmert meg néhány harisnyát vettem eddig. Meg vettem egy miniruhát bár azt a barátnőmtől vettem meg azt inkább nyáron fogom hordani. Nagyon nem vásárolgatok nincs túl sok pénzem, ami meg van az kell kajára, mert sajnos karácsonykor elég sok pénzünk elment :S Párom még idén semmit nem vett magának kaján kívül, még tankolni sem ment el, pedig lenne rá csak inkább beosztjuk mert kevés fizut kaptunk és februárig ki kell húznunk.
2013. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még semmit sajna, de tervben van egy nadrág, 2 táska meg egy pár cipő.
2013. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 QueenRavenna ***** válasza:
1 dezodort eddig xD
2013. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
rövidnadrág (mangoban le volt árazva, pont a legutolsó volt és a méretem is, tehát nem hagyhattam ott), ugyanitt pénztárca, két pulcsi, harisnya, bugyi, 3 körömlakk, pár bizsu, táska, egy piros kabát... asszem ennyi.
2013. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, jöhetnek még válaszok! :)
2013. jan. 14. 16:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Playboy Play It Rock szett (csillámos tusfürdő + spray)

Kb 1000 Ft-re jött ki az ára, nagyon megérte.

Playboy VIP tusfürdő

Megláttam, és nem tudtam otthagyni.

Párducmintás melltartó

Jó áron volt és nagyon szép :)


19/L

2013. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Karácsonykor inkább pénzt kértem, mert 'szerencsére' kicsit nagyobb a méretem az átlagosnál, de még mindenhol találok magamra cuccokat, főleg a leárazásban.

Vettem egy pulcsit, ilyen belebújós kapucnisat

Sulis bálra ruhát (pedig nem úgy indultam el aznap) és az alá pántnélküli melltartót

A ruhához cipőt

5 CD-t (Green day-Tré, You me at six-Hold me down, Take off your colours, Sinners never sleep, My chemical romance-The black parade)

Könyv: Everett True-Nirvana

15/L

2013. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vettem egy nadrágot, egy Let's go London feliratú pólót, egy mustársárga és egy kék, fehér, piros színű kötött pulcsit. Ennyi! Mindezt nagyon olcsón hála a leárazásoknak. Ja és most hétvégén megyek bnőmmel Budapestre bevásárolni!
2013. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmit
2013. jan. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!