Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetnék modell? [kép]

Lehetnék modell? [kép]

Figyelt kérdés

csípö: 90

comb: 51

derék: 60-61

váll: 83

mell 85


165 cm(tudom ez alacsony de vannak alacsonyabb modellek is)

55kg


az arcképért légyszi irj privátot


2013. jan. 9. 19:05
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
küldj képet. Supermodel vagyok és a 173 centimmel még én is alacsonynak számítok. 172 cm alatt nem igazán tudnak munkát ajánlani. Magyarországon egy kis sikered lehet ha nagyon szép arcod van, de külföldön ilyen magassággal semmi esélyed. Ja és az 55 kiló sok ilyen magassághoz, ha tényleg modell akarsz lenni. Én vagyok 50 kiló, de 8 centivel magasabb vagyok nálad. A vállat és a combot nem szokták lemérni. A csípőbőséget is a legszélesebb részén mérik, szóval a fenekednél. Tudom kicsit hülyén hangzik, először én is csodálkoztam, de az ügynökségek így csinálják. Az én méreteim: mell: 78 derék: 60 csípő: 90 és még le kell adnom 2 kilót, mert 2 hét múlva megyek Shanghajba. 17/L
2013. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Honnan vetted, hogy vannak alacsony modellek? Kate Moss az egyetlen szupermodell, akinek sikerült 173 cm alatt labdába rúgnia. A 169cm-ével még ő is nagyon alacsonynak számít. Esélytelen, a modelleknél az egyik legfontosabb a magasság.
2013. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

igen mert te supermodell vagy.Én szimpla fotomodell szeretnék lenni.

Vivianne Raudsepp is 169 és elég sikeres finnországban

2013. jan. 13. 07:57
 24/24 A kérdező kommentje:
"Ám a fotómodellek világában az is mesés karriert futhat be aki alacsony,viszont szép az arca és jó alakja van"
2013. jan. 13. 08:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!