Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jöhet be...

Szerintetek mennyire jöhet be a 17-20 éves csajoknak a kopasz pasik? 20 (F)

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és sajna kopaszodom , már a hajam nullással vágom mert nem látszik annyira, de engem zavar és nem tudom mennyire jön be ez a csajoknál
2013. jan. 9. 16:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
: DDD
2013. jan. 16. 19:29
 12/12 Designeras válasza:

Amit a 7es ír az nagy baromság.

"Rengeteg tanulmány jelent meg erről neves professzorok révén"

aham az ilyet már hallottam sokszor, ha valaki nagyon meg akar győzni az igazáról de nincs érve


Miért ne jönnének be? Mi az hogy az elmúlst idézi? A kisaba az elmúlást idézi amikor kopasz????????


Abban teljesen egyetértek hogy az összkisugárzás számít. És pont itt a lényeg ezt ki is lehet használni, a saját javadra fordítani, hogy kopaszodsz és nem vagy beszari, vállalod. Ez jön be a nőknek.

2013. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!