Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorító...

Szerintetek is undorító ezeknek a csajoknak az alakja?

2012. okt. 24. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egy komoly kérdés ugye? Beraksz ide egy videót tökéletes alakú csajokkal... vagy mégis mi a baj velük szerinted? Kíváncsi lettem. Ha komoly a kérdés..
2012. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szarkazmus?

A kérdés az undorító..

2012. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... lehet, csak a bugyi miatt.
2012. okt. 24. 22:20
 4/9 anonim válasza:
túl "körte" alkatuk van, nekem sem tetszik...
2012. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem is körte alakjuk van... max annak aki feketében van, az valóban nem annyira jó alakú, de undorítónak semmiképp nem mondható, a másik kettő meg nagyon szép. Bár ribinek néznek ki így vergődve meg minden, ez tény.
2012. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shai-Hulud ***** válasza:

A bugyi miatt.... Most elgondolkoztattál. Lehet, hogy anélkül sokkal jobbak lennének. Sőt, biztosan igazad van.

De nekem azért jók lennének így is. Bugyiban.

Maximum leszedném róluk.

Ennyit már én is megtehetek a szépségük érdekében.

2012. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem undorító, azért az erős túlzás. A videó sem azért készült gondolom, mert annyira nincsenek megelégedve magukkal. De elég buta videó. Mármint a számhoz köze sincs.

Na mindegy, nem kanyarodok el. Szerintem a bugyitól fura csak, de én nem is hordok tangát, mert sokkal nőiesebb és csinosabb darabok vannak. Itt pld. az igaz, hogy a kevesebb egyáltalán nem 'több'. Mondjuk ennyi ruhaledobás után nem is tudnám komolyan venni őket. Max. 1 valamire... :D

2012. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80-as évek fittness bugyija elég undorító és közönséges darab. Sokkal szexisebbek lennének egy tapadós forrónadrágban. Amúgy nincs gond az alakjukkal, sok lány úgy van vele,hogy bárcsak neki lehetne ilyen. Igaz a fekete ruhás kicsit erősebb, de neki is még van dereka.
2012. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a lila felsősnek jó a teste és a feje is tetszik
2012. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!