Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mostanában elég gyakran látom...

Mostanában elég gyakran látom és hallom is hogy a fiúk kiszedetik a szemöldöküket, az egyáltalán milyen müvelet során lehet? : D

Figyelt kérdés
kell venni hozzá valamit , vagy el kel valahova ezért menni vagy hogyan müködik ? :D

2012. dec. 29. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Rossmanban, DMben (többek között) lehet venni szemöldökcsipeszt. Beállsz a tükör elé (lehetőleg sminktükörrel, vagy olyannak amivel közelről látod) és kiszeded a szélén formára, vagy csak hogy vékonyabb legyen.


Általában kozmetikussal szokták először kiszedetni, ő az arcodhoz igazítja hogy jól álljon, utána tudod magadtól.


(szerintem fiúktól elég b*zis meg fura, de a véleményemet nem kérdezted úgyhogy ezt csak suttogva...) :)

2012. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem , köszi szépen :) szerintem is az , csak kiváncsni voltam hogyan működik ez :D
2012. dec. 29. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egyáltalán nem b.zis nem azt mondom hogy vékonyra formára szedve stb stb de könyörgöm legyen már olyan igényes hogy legalább középen nem hagyja összenőni annál undorítóbb szerintem nincs is !! Kedves kérdező sok sikert először menj tényleg kozmetikushoz :)
2012. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszi. kipróbálom azért , aztán meglátjuk mennyire néz ki jól :)
2012. dec. 29. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy fiúnak szerintem nem kell kozmetikus elvégre ha szedi is elég csak annyira hogy ne legyen hernyó és ne legyen összenőve ezt meg szerintem önállóan is meg lehet sinálni....az indiai nők egyébként egy szál cérnával szedik :D
2012. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 100%-ig heteró vagyok,de egy kicsit kiszedettem kozmetikussal. Már nagyon busa volt,majdnem összenőtt.Most sokkal ápoltabb kinézetű vagyok:)

16/F

2012. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem bu*zis!!

Fiúk, egyáltalán nem meleges, de ha bokor van a szemetek fölött az undorító!

Akiket ismerek, ők mindig úgy szedik, hogy beállnak a tükör elé, és ami nem odavaló, azt kitépik.

De pár haveromnak én is kiszedtem már. :D

2012. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!