Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi kb egy zselés épített...

Mennyi kb egy zselés épített köröm. és egy porcelán?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
2500-3e között mozog:)
2012. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy hol. nálam, középáron dolgozok, a sima kocka francia, fehérből 5500. díszítés nélkül. vidéken 3-4000 körül. de van pesten ugyan ez 10-ért is.
2012. dec. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem a szép díszes franciát csinálták 2500ért, Baranyában
2013. jan. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vicc.. annyiból max az anyagár jön ki. igaz, van, aki szeret ingyen dolgozni. a minőségről már nem is beszéljünk :D
2013. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

otthon nem szalonban, de dolgozik szalonban is a csajszi.

és nem,. nem vicc. az anyagár nem 2500Ft, ne akarjátok már bemesélni...

2013. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem az valóban nem.. viszont a járulék, az alapanyagon kívül felhasznált anyagot, az üzletbér egy körömre eső része, az uv lámpa amortizációja, a csiszológép amortizációja, a villany, és a fűtés, plusz a munkabér. Hidd el, ez van annyi.

Ja, mindez akkor is van, ha valaki otthon dolgozik, akkor ugye, nem kell járulékot, és üzletbért fizetnie. De az biztos, hogy normálisan megélni sem lehet belőle.

2013. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, és kihagytam a továbbképzések egy főre jutó árát is.. bár, aki 2500-ért dolgozik, az ilyenekre nem annyira jár, ergo, a munkája is olyan. még akkor is, ha neked pl tetszett, szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy szakmailag egy nagy nulla.
2013. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabriell88 ***** válasza:
Egy kezdő műkörmös nem fog főleg vidéken elkérni 4-5 ezer forintot.Valahol el kell kezdeni neki is. Én is kezdő vagyok.Van egy műkörmös a faluban aki már 5 éve dolgozik a szakmában 4-ért épít, én nem kérhetek ennyit, mert kezdő vagyok és nincs biztos vendégköröm.
2013. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!