Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakkozás otthon, előkészít...

Gél lakkozás otthon, előkészítő anyagok nélkül?

Figyelt kérdés
Szóval úgy gondoltam otthon szeretném magamnak megcsinálni, legalábbis próbálkozom.Uv-lámpám, alap- és fedőlakkom, színes lakkom és fixálóm van. Olvastam, hogy kellene hozzá fertőtlenítő folyadék meg tapadás elősegítő is. Mi lesz, ha elsőre ezek nélkül próbálkozom meg?

2012. dec. 23. 04:17
 1/2 anonim ***** válasza:
le fog jönni egyben a körmödről. még előkészítő anyagokkal is. sok körmös sem tud géllakkozni, pedig azért nem kell hozzá különösebb tudás, mégsem megy. mert nem olyan egyszerű. Bajod nem lesz tőle, ha nem kensz rá előkészítőt.
2012. dec. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Kipróbálom így, aztán megveszem az előkészítő anyagokat és úgy is. :)
2012. dec. 23. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!