Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A gél lakkozás károsítja a...

A gél lakkozás károsítja a körmöt? Tapasztalatokat kérnék.

Figyelt kérdés
eddig csak körömlakkal festettem a körmöm de most szeretném megcsináltatni gél lakkozással. Légyszi írjon, akinek már volt ilyenje :)

2012. okt. 6. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nagyon tönkretette a körmöm, azóta sem csináltattam meg, de valószínű, hogy nem is fogom. Amúgy sem szép, szerintem túl mesterséges... Túl mű...
2012. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer volt ballagásra. Sohatöbbet. Egyrészt iszonyatosan meg lett csiszolva. Másrészt,töredezett. Szépnek szép volt,de le kellett reszelnem mikor már elkezdett le nőni... Szörnyű
2012. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is egyszer volt, de kegyetlenül vékonyra lett csiszolva a körmöm, és azóta is töredezik, pedig nagyon kemény, vastag körmöm van! Nem ajánlanám semmiképp! Inkább műköröm.
2012. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem egyáltalán nem mesterséges és ha JÓL van megcsinálva, akkor nem is tűnik műnek. Épp ez a lényege és ettől más, mint a műköröm. Nekem volt, szerettem, mert olyan, mint a körömlakk, csak nem kopik le 3 nap után :)

Az igaz, hogy le kell reszelni a felületét, mert így működik és ha nem szeretnél tovább gél lakkot, akkor meg kell várni, amíg lenő, de nem olyan borzalmas szerintem :)

2012. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha jó szakember csinálja, jó anyaggal, meg sem kell sem bufizni, sem csiszolni, sem semmi..


Az anyag NEM károsítja a körmöt sosem! A körmös annál inkább, ha szétreszeli. Ami pedig egyáltalán nem szükséges, sőt!!


olyan helyre kell menni, ahol shellac-ot használnak. Ott csak le kell törölni a körmöt, hogy ne legyen zsíros, és mehet rá az anyag, a leoldás pedig kb max 10 perc.

2012. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
88%
Nekem már hónapok óta van és nagyon szeretem, egyáltalán nem teszi tönkre a körmöm.
2012. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Nekem volt nyár végén,sulikezdésre csináltattam meg.Annyira tetszett!:D Kis egyszerűre csináltattam,és olyan volt,mint a sima lakk,csak nem töredezett le.Több hétig is bírta.Ez szép és jó..DE!erős körmöm volt,de mikor lereszeltem,olyan papír maradt a körmöm...Még mindig olyan:/ Én franciát csináltattam,szerintem az a legegyszerűbb,és legszebb:) Mivel átlátszó volt lent,a fehér alatt,így nem annyira látszott a lenövés,csak a fehér alatt a körmöm.:) ezért úgy fogom megcsinálni,hogy a fehér alá teszek egy kis csillámport,és úgy nem fog annyira hamar látszani.Bocsi az offért:)
2012. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem károsít semmit. ami károsít, az a béna körmös, aki nem tudja szakszerűen végezni a munkáját.

A vendégek sajnos sokszor az árat nézik, és nem a körmös referenciáit. Utána persze könnyű szidni, ha nem tetszik, pedig ő választotta...

2012. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetném, hogy ki és miért pontozott le 0%-osra? :) (én vagyok az első, aki pozitívat írt a gél lakkról, tapasztalatból, tehát így még érthetetlenebb)
2012. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

"Az igaz, hogy le kell reszelni a felületét, mert így működik és ha nem szeretnél tovább gél lakkot, akkor meg kell várni, amíg lenő, de nem olyan borzalmas szerintem :)"


szerintem ezért lettél lepontozva.

Mert az kb baromság.

Mert nem kell lereszelni semmit, ha normális minőséget akar az ember, és nem kell megvárni amíg lenő, mert szépen le kell oldani.

2012. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!