Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A jobboldali lány a képen...

A jobboldali lány a képen ugye Palvin Barbara?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 19. 14:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

volt a propagandában, ott pl mikor a vonaton utaztak tillával teljesen átlagos volt, sőt picit ég csúnyácska, vsizont amit ki tudnak belőle hozni az valami brutális.

persze biztos sok lány van akiből ki lehetne hozni hasonlót, hát barbinak szerencséje volt, hogy felfedezték 13 évesen, jó kezeklben volt, egészségeesen élt, jól ápolta bőrét, haját, ezért lett ez belőle.


biztos, hogy az utcán ezer számra találni hasonló, esetleg még szebb lányokat, ettől független szerintem megérdemelten elismert.

2012. dec. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez sem konnyu munka azert azt hozzatennem, es nem mindeki vagyik arra, hogy hires, vagy modell legyen. Tehat megerdemli a sikert, nincs is ezzel gond. Sminkkel pedig egy teljesen uj embert tudnak csinalni barkibol. Mondjuk mindekinek masra van szuksege, nekem a szellemi melo az ami passzol pl. Sokan kerdeztek, hogy modell vagyok- e mar eletemben, a szemeim pedig csak elkerekedtek h mivaaan... A szepseg es a modellkedes nem fugg ossze ennyire. Inkabb a hajlandosag a szakmara, jo bor, amit lehet sminkelni agyba fobe, vekony test.
2012. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Tudjátok engem ebben a "megérdemelte a sikert" dumában egyedül az zavar (kérlek ne vedd magadra,kedves előttem szóló,nem Neked szól,csak mindenhonnan ez folyik a csapból,amúgy a többiben egyetértek Veled!),hogy édesanyám,aki orvos (!) kiköpi a belét a munkájában,és álmodni sem mer olyan éves fizetésről,amit ez a cafka 1 nap alatt megkeres,csak azért,mert nem tudja becsukni a száját,csücsörít,és 800 kiló vakolat van rajta,és attól híres lesz.Nem volt igaza annak,aki valahol az elején szólt.az utcán milliószor gyönyörűbb lányokat látok,nem mindenki 800 kilós.de nem is mindenki ilyen csontváz,és valaki pont attól szép,hogy más,mint a többiek.egy ismerősöm most szült,még nem fogyott le teljesen,de annyira csodálatosan néz ki,hogy ez a libuci elbújna szégyenében.ennyit a csodás barbikáról.
2013. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, de erről nem Palvin Barbara és még csak nem is a modellek tehetnek (vagy épp a focisták, popsztárok, színészek stb.), hanem a kereslet, illetve a rendszer. A modellvilágban rengeteg a pénz, az érdeklődés óriási, ahogy a futballvilágban is például.

Olvastam valahol, hogy Messinek a jelenlegi fizetésének a megtartásával 3 és fél évig kellene itt élnie Magyarországon, hogy az ország leggazdagabb emberének számítson.


Na ez a durva...

2013. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Łucy00 válasza:
95%
Miért kell piszkálni?Ja hogy irigyek vagytok..az más.Szerintem normális meg kedves.És gyönyörű..nem véletlen jutott el idáig..és nem csak egy modell a sok közül..tényleg nem vagyok "fan" de igazán nem kéne ezt csinálni..
2013. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

bocsi,de ha narkósok lennének akkor nem lennének modellek. hülye aki azt hiszi hogy azok :D a cuccozástól csúnya lesz a bőr meg még sorolhatnám.. de szemét emberek vannak -_-

attól még hogy valaki szép,sikeres,híres,attól még nem kell ráfogni mindjárt hogy narkós..

2013. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lucy: nem is kimondottan a Barbaraval van a gondunk szerintem, inkabb a szakmat gondoljuk butanak, feleslegesnek. Es szerintem ne itelkezz, nem tudhatod pl en hogy nezek ki, lehet szebb vagyok, lehet csunyabb nala, de nem tudhatod :-) mondjuk szerintem termeszetes szoke hajjal es kek szemekkel, nem biztos h egy kategoria vagyok vele, mert egeszen mas tipus. Viszont valahogy ez a modellkedes olyan nem is tudom milyen szakma, es ebben nincs irigykedes. En szeretem a szellemi kihivasokat, es kevesbe a felszines dolgokat.Ez nem szepsegfuggo. Ennyi.
2013. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!