Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most az a menő hogy úgy nézek...

Most az a menő hogy úgy nézek ki, mint egy meleg?

Figyelt kérdés
Csak engem irritál ha egy csávon S-es feszülős V nyakú poló van ráadásul ha még rózsaszínű is, feszülős csőgatya mindenféle színben valami csilivili övvel...? Most velem van a baj, hogy ez a "melegfront" nekem nem jön be??? Vagy a csajoknak pont hogy ez jön be?

2012. dec. 16. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Attól hogy valaki ilyen szerelésben, van miért meleg?

Láttam olyat hogy farmer mellény meg western csizma, volt a csávón, meg majdszét durrant a karja olyan izommal rendelkezett, és lám na Ő volt homokos


Akkor lesz valaki ellentétes identitású, ha bevallja, függetlenül a zenei ruházkodási haji, beállítottságától

20/F

2012. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be...nincs veled semmi gond :)
2012. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
első: igen ez is hozzátartozik a melegséghez. engem is rohadtul idegesítenek ezek a fiúkák, mert borzalmasan néznek ki és minden férfiasság hiányzik belőlük.
2012. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát engem is idegesít. ha v nyakú a póló, de nem feszülős akkor még nincs különösebb bajom vele de egyébként... olyan gatyákat/pólókat húznak fel, amit a lányoknak kéne.
2012. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem is gázok ezek a ruhák
2012. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ruhákat inkább a heterók hordanak, mintsem a melegek, csak valahogy mégis ráfogják, hogy a melegek öltözködnek így. Egy meleg attól, hogy a férfiakat szereti nem fog feltétlen így öltözködni, sőt sok meleg próbál minél férfiasabban megjelenni (persze ez nem egyenlő az igénytelenséggel, hogy csak úgy magára kap valamit). Ha elmész egy diszkóba, ott tele lesz ilyen stílusú fiúkkal a hely és közben ott nyomulnak a csajokra és csorgatják a nyálukat. Ez inkább ízlés kérdése, hogy kinek milyen ruha jön be, melegek és heterók is szerethetik.


23 meleg F.

2012. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

utolsó válaszolónak igaza van, valóban nem ettől lesz egy pasi meleg, sokkal inkább férfiatlan.

és a meleg férfiakkal nekem semmi bajom, de ezekkel a csőgatyás, feszülős pólós lányos fiúkkal annál több. 0 férfiasságoat látok bennük és ez bizony gáz.

2012. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos igen,néhány pasi mellett kisebbségi komplexusom van enyhe hányinger mellett,és ezzel meg is válaszoltam a második kérdést is,a csajoknak nem,csak a libáknak jön be:D

19/L

2012. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek. Bár azért azt a feszülős V nyakú póló ne legyen köldökig kivágott, csak épphogy, mert az nem jön be. Én nem az öltözködése alapján ítélek meg valakit. Amúgy meg sok lánynak bejönnek az ilyen fiúk.
2012. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem is ocsmány,de ez emberfüggő.bár szerintem egy sokkal értékesebb,okosabb lánnyal jöhetsz össze,ha normálisan öltözöl fel.általában az ilyen ruhák az egyéjszakás hölgyeknek jönnek be,persze tisztelet a kivételnek.
2012. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!