Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fültágító valójában divat lett?

A fültágító valójában divat lett?

Figyelt kérdés
Nekem kifejezetten nem tetszik, idétlennek találom. Pedig imádom az extrém dolgokat, a piercingeket, de ez nekem kifejezetten idétlennek tűnik, bár kinek mi tetszik... Mindenki azt csinál a testével amit akar. Nekem pl bejönnek a metálos & punk csajok, akik szarrá vannak tetoválva és tele vannak piercinggel... de a fültágító számomra már olyan hardcore style vagy nem is tudom, divathullám. Szerintetek ez leginkább milyen zenei ágazathoz fűződik? ha egyáltalán köze van bármilyen zenei stílushoz, mert nekem a hc jut róla eszembe, amit kifejezetten utálok. Én rockon és metálon nőttem fel és sok régi metálos arc átment ebbe a fültágítós hc műfajba, amit negatívumnak tartok. Bár mindenki másképpen fogja fel ez tény és való, de úgy vettem észre, hogy jóval kevesebb a rocker mint annak idején... és egyre több a core

2012. dec. 12. 09:08
 1/8 Mara Acoma ***** válasza:
100%
Már nem mai csirke vagyok, tini koromban és is szerettem az extrém stílusokat. De ez nálunk kimerült a fekete ruha, bakancs, smink téren. Ez a fültágítós hülyeség valami hihetetlenül undorító!! Az biztos, hogy egyik gyerekemnek sem engedném, de szerencsére ugyan ezen a véleményen vannak. Egy busman törzsfőnöknél még oké, de itt?? Hányingerem van tőlük.
2012. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik (bocsi)....

1. NEM lehet normalis munkaja!

2. Hogy nez ki majd idosebb koraban? Nagypapakent.....?!

2012. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Vannak stílusok pl:emo,extrém,sportos,elegáns stb..

Mint tudjuk a fültágító az extrém stílushoz tartozik..Mindig is ahhoz tartozott,de sose volt,most sem az és nem is lesz divat..Ezen kívül ízlések és pofonok.Ha nem tetszik ne csináltass ;)

Remélem segítettem ;)

2012. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igenis divat lett, ez elég gáz, mert sokan azt hiszik ezzel lesznek menőek és vagányak, közbe meg már a 15 éves kiscsajoknak is ilyen van... Én leginkább az emo, scene stílusú embereken látom, de van mindenféle más, átlagembernek is.

Persze amint észhez térnek (pár év múlva) mind kiveszi, aztán lesz egy ronda lyuk a fülükben... dehát ez már az ő problémájuk lesz.

2012. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Határozottan a hc-sektől lopták.

egy ,,ex"punk

2012. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Majd teszek rá egy lakatot,és gyorsan elfutok... :D
2012. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sajnos ja :(
2012. dec. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy művészeti suliba járok, ahol minden második gyereknek fültágítója van. És én is nagyon odavagyok az extrém dolgokért, hordom is, de ez nem tetszik nekem se. Olyat is láttam már, akinek nem elég 2 hatalmas lyuk (az egyik fülben meg a másikban) ezért két kitágított lyuk van egy fülében, egy lent, egy feljebb egyel.
2012. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!