Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez szerintetek nagyon rosz?...

Ez szerintetek nagyon rosz? Micsináljak?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok most leszek kilencedikes 40 kilo kb 165 cm

...:S afiuk szeretnek igyis szoval annyira nem zavar de azért mégis szeretnék hizni de semmi nem jön össze:( valami tipp?


2009. aug. 21. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

ha megfogadod a tanácsom, tuti hogy hízni fogsz.

ne egyél pár napig, vagy csak nagyon keveset.

utána pedig kezdj el enni. jönni fog a farkaséhség, és mivel a szervezeted raktározó üzemmódba kapcsolt a koplalás miatt, utána ha nekilátsz étkezni, szinte mindent betárol magának.

2009. aug. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

én is ilyen voltam 14 évesen, most 15 vagyok 155 cm és 59 kg. nem vagyok kövér, de sovány sem, most kezdek el hízni pedig imádok enni:)

15/L

2009. aug. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
jaj 49 kg :D nem 59 :D bocsii:D
2009. aug. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen magas vagyok, de már 47kg.sokak szerint így is sovány meg midnen, de szerintem én jó avgyok így.imádok enni, de nem hízok:P:D

szerintem aza fontos h reggelizz be jól, ebédelj rendesen és este legkésőbb 2-3 órával lefekvés előtt vacsizz.és az étkezések között is egyél vmit(tízóraira és uzsonnára gondolokxD). Ha ezt teszed akkor normálisan étkezel, és vmennyit biztos hízni fogsz, ha nem, kkor vszínű genetikai adottság.Később biztosan híznio fogsz vmennyit.;)Sok szerencsét.

2009. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok. nincs értelme lepontozni, mert valóban az a 100%-osan biztos hízási módszer.

ismerek nem egy embert, aki rengeteget eszik, és mégis szó szerint sovány.

2009. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15 vok,én is most leszek kilencedikes.

162cm és 45 kg vok.nagyon nehezen tudok hízni én is,inkább próbálj erősödi,kezdjél vmit sportolni ;)

2009. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!