Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki megbízható...

Ajánlana valaki megbízható modellügynökséget Budapesten?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi, mert már nem igazán bízom a modellügynökségekben. Tavaly át akartak vágni, szerencsére még időben kiszálltam az egészből. Ha valaki esetleg tudna valami jó és megbízható ügynökséget ajánlani, akkor azt igazán megköszönném.

15/L


2009. aug. 19. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem pont modellügynökség,de ez az egyik ága.

Golden Casting Stúdió..első alkalommal már csinálnak is rólad képeket.

Nekem bejött:)

2009. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az Art Models Model Agencynél vagyok leszerződtetve, megbízható ügynökség, ráadásul egész világot behálózó kapcsolatai vannak :)
2009. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Tudnál esetleg bővebben mesélni róla privát emailben?:) Milyen munkákat tudnak ajánlani, kit szerződtetnek le, mennyiért készítenek portfóliót stb..:) Hallottam már róla, a honlapját is meg akartam nézni, de valamiért nem töltötte be, így konkrét információkhoz még nem jutottam ezzel a modellügynökséggel kapcsolatban.
2009. aug. 22. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!