Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan borotváljam? 13/f

Hogyan borotváljam? 13/f

Figyelt kérdés
Az van hogy az utóbbi időben robbanás szerűen elkezdtem szőrösödni minden felé ami kicsit zavaróvá vált. Elsődlegesen a hónaljamnál és az ágyékomnál zavar, viszont félek borotválkozni (elsődlegesen a ágyékomnál) mert félek, hogy megvágom magamat. Valami módszert tudnátok ajánlani?

2012. dec. 1. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Egy férfi miért akarja borotválni a hónalját, meg a f...-át?
2012. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A borotválkozás... Istenem, de unom már. :D Kb. 11 éves korom óta borotválkozom, s unalmamban már a művészi énemet is kiéltem, s mindenféle fazonban borotváltam le ott lent. :D


Egyébként annyit mondhatok, hogy a szőr növekedésével egy irányban borotváld! Illetve, hogy pl. fürdés után vizesen borotválkozz, vagy krémezd be előbb magad, mert csúnyán ki lehet tőle pattogni. 14/l

2012. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Upsz, nem láttam, hogy fiú vagy... :D

Akkor szerintem nem kell magad borotválnod, legalábbis lány szemmel nézve az nem férfias, ha valaki csupasz.Inkább legyél rá büszke, mert én gyűlölöm, hogy a 14 éves osztálytársaim teljesen csupaszok, és nagyon éretlenek. 14/l

2012. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

13évesen mire használod az alsórészed h*gyáláson kívül?

Hónaljadat elég ha 0ással levágod, ha van otthon hajnyírótok

20/F

2012. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3.! Te honnan tudod hogy mi van az osztálytársaid gatyájában??
2012. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából most így belegondolva tényleg nem kéne mert azt inkább a divat búza pávák csinálják de a hónalj azért szerintem mégis elég undi, viszont más osztálytársaim még a hasukat és a mellüket is borotválják amit én nem hinném ,hogy fogok.
2012. dec. 1. 22:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Hónaljadat épp elég leborotválni, nem hiszem hogy ez nehézséget okoz... zuhanyzásnál felemeled a karod, kensz rá habot és leborotválod.
2012. dec. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 supra01 ***** válasza:

Ha zavar, hogy szőrös vagy akkor borotváld le vagy vágd rövidre. A hónaljadat könnyen le tudod borotválni, bekened habbal és leborotválod, utána meg valamilyen borotválkozás utáni szerrel bekened.

Lent ha az is tetszik neked, akkor vágd rövidre, hajvágó géppel. De ott is lehet borotválni kézi borotvával, óvatosan. Nehéz megvágni (persze ne a régi típusú borotvát használd:D) Ja, fürdés után csináld, mikor kicsit már megpuhult a vízben a szőröd.

2012. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hali! Szerintem azért a hónaljadat borotváld, mert az én szememben az picit undi... De amikor borotválod, persze, ha csak akarod, akkor nagyon-nagyon vigyázz, mert ott megy egy fő ér. Ott lent szerintem elég akkor, ha már lesz barátnőd, es (...) :) Érted mire gondolok! De ha nagyon zavar, akkor nyugodtan, és határozott mozdulatokkal.
2012. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!