Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barátnőm ragaszkodik hozzá,...

Barátnőm ragaszkodik hozzá, hogy borotváljam a hónaljszőröm, de én nem akarom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Valamelyikőtöknek előbb utóbb engedni kell. Nem hiszem, hogy ez bármilyen kapcsolatban szakítóok lenne.
2012. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
vágd le ollóval, jut is marad is
2012. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Azért szeretné,ha borotválnád,mert kiábrándítónak találja...A helyedben én borotválnám...
2012. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
borotváld:D bár szerintem az b*zis:/ és énse szeretem, de manapság már azt is megkövetelik:D
2012. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sztem ha szeret, nem kényszeríthet vmire amit nem akarok, + ha szeret akkor kissé érdekesen hangzik, h így nem tetszem neki...
2012. febr. 5. 14:27
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
én nem is jarnék szőrös pasival mert undoritonak tartom..manapsag ez alap dolog ,meg is lepodom ha valaki még az ősember hobortnak hodol
2012. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha szeretsz valakit és ezt előadod neki, biztos örülni fog.
2012. febr. 5. 14:30
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Nekem aztán tök mind1 h borotválom-e vagy sem, az asszonyt megkérdeztem, és ő azt mondta h ha lehet, akkor örülne neki.


Azóta nincs kutyám.

2012. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
szőrös pasival nem jartam meg,,,azon is meglepodom ha valakinek ki kandikal a honaljszore vagy ami meg rosszabb a fan szore..azert kiváncsi lennek hany eves vagy?mert szertintema 25 ev allatiaknal ez termesztes dolog
2012. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
64%

Ma azt kellene elfogadni, ha egy pasi nem szőrös? Könyörgöm hol élünk? Attól, hogy van rajta egy kis szőr még nem igénytelen egy pasi!

Egy FÉRFI LEGYEN MÁR FÉRFI!!!Nem azon versenyezzen egy nővel, hogy melyiknek milye simább!!

ÚRISTEN! Hol élünk? -.-"

22/l

2012. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!