Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barátnőm ragaszkodik hozzá,...

Barátnőm ragaszkodik hozzá, hogy borotváljam a hónaljszőröm, de én nem akarom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 14:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Passz.

Én nő vagyok, és az intim szőrzetemet szeretem meghagyni, legszívesebben csak a bikini vonalaknál epilálok, meg a tetejét megigazítom, és ennyi. De ha a párom szeretné, aktuálisan csupaszra is borotválom, vagy fazonra. A lényeg, hogy nem kényszeríti rám, hogy mindig le kell szednem, hanem egyszer ilyen, máskor olyan, hogy mindkettőnknek jó legyen.

Nyáron hetente egyszer-kétszer azért leborotválhatod, végül is csak egy mozdulat. Vagy vágd rövidebbre, és figyelj a higiéniára, akkor barátnődnek se lehet oka panaszra, plusz neked se lesz kellemetlen a visszanövés.

2012. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál,hogy azért kéri,mert büdös a hónaljad?
2012. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem büdös a hónaljam...
2012. febr. 5. 16:02
 14/17 anonim ***** válasza:
csak kíváncsiság miatt..mennyi idős vagy?
2012. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
23 (a következő megjegyzés jól sejtem, hogy az lesz, hogy Peeedig ilyen fiatalon már jobban oda szokás figyelni az ápoltságra...?)
2012. febr. 5. 19:42
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez nem ápoltság kérdése.

De te azt írod, ha szeret a csajod, akkor elfogadja, hogy nem akarod leborotválni?! És fordítva? Ha te szereted a csajod, akkor elfogadod, hogy ő akarja, hogy leborotváld?! Tudod, minden nézőpont kérdése. (Na nem mintha engem érdekelne, pasim is csak nyáron szokta, de neki kevés is van, meg világos színű is, tehát nem para, de remélem érted mire céloztam-kettős mérce)

2012. febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Próbáltad már leborotválva? Személy szerint én fizikai munkát végzek, és eléggé izzadós is vagyok. Nem voltam én se büdös (legalábbis nem éreztem, mert az ember saját szagát nem érzi annyira). Először tök fura volt leborotválva, de már alap, h borotválom, szerintem normálisabban is néz ki, meg nem is izzadok annyira. Az ha egy kicsit szőrös sztem barátnőd se zavarná, de ha már kilátszik akkor is, ha nem emeled fel karod, az sztem már kicsit ciki is, főleg ha ujjatlan pólót is hordasz.

28/f

2012. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!