Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ő szép lány?

Szerintetek ő szép lány?

Figyelt kérdés

Karolina Sevastyanova egy orosz ritmikus gimnasztikázó. A londoni olimpián őt választották állítólag a legszebbnek. Nektek hogy tetszik? Mi a véleményetek róla?

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. nov. 24. 20:30
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Szép, de a mosolya valahogy nem valami bizalomgerjesztő...
2012. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat.:)
2012. nov. 28. 21:43
 23/40 anonim ***** válasza:
Hát sztem ez már eldőlt, mindenki szerint szép :D
2012. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Igaz:D Köszönöm a válaszokat!:))
2012. nov. 29. 16:43
 25/40 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép, bár ő sztem pont az, akinek az 1. és 4. képen található baromi erős smink annyira nem áll jól, legalábbis sztem. Alapjáraton gyönyörű az arca, a sok sminkkel kicsit tucat és megkockáztatom azt, hogy közönséges is. A 2. képen sztem gyönyörű, bár ott meg erősen meg van effektezve a kép.
2012. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Végül is, az rg-sek életéhez hozzátartozik a smink. Ugye feltűnőnek kell lenniük a szőnyegen. És ez lehet, hogy kihat Karolina életére. Viszont nagyon sok olyan képe van, amin alig, vagy sehogy sincs kifestve. :) Egyébként egy olyan aranyos, barátságos lány, hogy én csak mosolygok mindig rajta. :)
2012. dec. 9. 12:25
 27/40 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik túlságosan, inkább átlagos, de az utolsó képen még csúnya is..

16/f

2012. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
Egyrészt a képek ritka rosszak. Alig látni valamit belőle, de amit látok, az sem tetszik.
2012. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:

Másrészt egyszerűen ronda. Nem nevezném legalábbis kifejezetten szépnek.

(28-as)

2012. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
25. vagyok... azt én értem, nem is a sportmezes képére gondoltam, hanem pl. az utolsóra. Az gondolom, nem rögtön egy verseny után készült... egyszerűen túl sok rajta a smink, ez a piros rúzs a színes füstös szemmel minden, csak nem igényes, és a finom, nőies szépségéből vesz el.
2012. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!