Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fáj a fülbelövés/lyukasztás?

Fáj a fülbelövés/lyukasztás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is az lenne a kérdésem, hogy fülbelövés vagy lyukasztás? Melyik a jobb? Melyik fáj kevésbé? Már van 2 lyuk(1-1)a fülembe de azt még ovis koromba csinálták és semmire nem emlékszem. Szeretnék 1 harmadikat is. Nagyon fáj? :$ 13 évesen kilyukasztanátok a fületeket(3. lyuk)?

2012. nov. 21. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem most az őszi szünetben lőtték a fülemet és meg sem éreztem. Olyan volt, mint egy darázscsípés. Annyiban volt rossz, hogy utána egy kicsit égett.

2012. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Én 14 évesen magamnak szúrtam át tűvel lejegelés után, nem is lehet érezni semmit.
2012. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2012. nov. 21. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fülbelövéssel csináltattam, de szerintem befújták lidokainnal vagy nem tudom. Nem fájt semmi. Olyan gyorsan csinálták, hogy pakk, és már benne volt a fülembe a fülbevaló.


Estére viszont jól bevörösödött, felforrósodott mint állat és begyulladt, de lehet hogy azért mert fémérzékeny vagyok :D

2012. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. és még egy kérdés ti hol csináltattátok?gondoltam, hogy a West End-be esetleg vagy azt a helyet inkább hanyagoljam???Ha tudtok megbízható helyeket Budapesten vároma válaszokat :DD
2012. nov. 22. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:

fertőtlenítővel szokták lekenni előtte

és fájni fájt egy pillanatig de én kibírtam rezzenéstelen arccal. Ja nekem füllövéssel csinálták és 6 hétig ilyen aranyfülbevaló van a fülembe

2012. nov. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy Budapesten hol lehet

én kozmetikusnál csináltattam két lyukasztás 3000 Ft volt

2012. nov. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok én WestEnd-ben csináltattam és nagyon jó fejek voltak :) Végig röhögtem az egészet :D
2012. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én most nemrég csináltam és nem fáj csak kicsit az első 15 percben zsibbad és azután már nem is érzed csak h pl. pörgeted a fülbevaló vagy fogdosod
2012. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A westendben nagyon drága,bár van,akinek a pénz nem számít.
2013. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!