Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj fülporcba a...

Mennyire fáj fülporcba a fülbevaló lyukasztás/belövés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem csak maga a "ceremónia", hanem az is érdekel, hogy utána mennyire és meddig fájt?
2012. júl. 24. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy hova szeretnéd, nem tudom hol mennyire fájdalmas.

[link]

Nekem itt volt, ahol a képen a csajnak. A lövés nem fájt, bár érdekes volt, olyan fura hangot adott amikor átszúrta :D Utána viszont kegyetlenül égett a fülem, meg nem birtam ráfeküdni egy-két napig, tehát a másik oldalamon kellett aludni. Kenegettem azzal, amit adott a csávó, aztán egy hét után már nem volt begyulladva. Szóval különösebben nem fáj, tehát nem halsz bele, de azért nem is a legkellemesebb dolog :D Hát a szépségért szenvedni kell

2012. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ott volt, ahol az előző válaszolónak. Egyáltalán nem fájt, utána volt picit kellemetlen, de nekem gyorsan lement róla a gyulladás. A baj inkább utána volt, mert valahogy mindig úgy feküdtem el, hogy kényelmetlen volt, úgyhogy inkább kivettem.
2012. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem rosszabb mint a sima. talán kicsit lassabban gyógyul de nem vészes.
2012. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Oda szeretnék én is, mint ahol a képen van. Kicsit félek tőle, mert 5 lyuk van a füleimben összesen, és ebből 2 nagyon nehezen gyógyult, sokáig fájt. És ráadásul pont oda szeretném lövetni, amelyik oldalamon alszok, ezért gondolkozok rajta, bár nagyon szeretném :)
2012. júl. 26. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is lőtték kb 1 hónapja, énis nagyon féltem :D nem fájt jobban, mint a többi, kicsit lüktetett meg fájt de nem volt vészes. :) forgatom még mai napig, bár nem tudom minek.:D picit pirosabb az a fülem mint a másik, de nem dagadt/gyulladt be. :) már többször kivettem lefertőtleníteni, az első esetben fájt és vérzett kicsit mikor visszatettem a lyukba. :S de most már teljesen jó, nem fáj. :)
2012. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!