Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az egyik mellem sokkal nagyobb...

Az egyik mellem sokkal nagyobb mint a másik, mit tudok vele csinálni? Tudom, hogy kicsit mindenkinek, de nekem nagyon!

Figyelt kérdés

lehet ezzel valamit kezdeni? hiába hordok melltartót, mert abban is nagyon látszik... :(

komolyan, már nem merek kivágott felsőt sem felvenni, nagyon zavar :(

tudom, hogy hülye kérdés, és úgyse, de ezt TBre meg lehet műttetni? sajnos pénzem nincs rá, de nagyon megkeseríti az életem... és ráadásul alapból nagy a cicim, így még feltűnőbb... :(


22 éves vagyok... olyan szinten látszik, hogy még menyasszonyi ruhát sem tudtam miatta olyat venni, mint szerettem volna :(


és azt ne mondjátok, hogy ha a férjemnek így is tetszek akkor nyugi, mert nekem okoz hatalmas problémát, nem tudom elfogadni... :( 4-5 éve ilyen, egyszerűen nem megy :(


2012. nov. 19. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nos... ha tényleg nagyon eltér, szóval több méret különbség van akkor lehet, hogy megműtenek. Én is hasonló cipőben jártam, nekem azt mondta az orvos, hogy az ilyen eseteket megbeszélik, és megítélik, hogy kinek jár TB-sen, mert vannak akik az egyik mellüket elveszítették, mert rákosak lettek stb. Szóval őket műtik főleg TBsen, de attól te is esélyes lehetsz ha lelkileg nagyon rosszul érint. De! még akkor is várnod kell fél-1 évet, hogy megítéljék és még akkor se biztos hogy megkapod... :( tudom milyen rossz... ://
2012. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
te megkaptad? mekkora a különbséged?
2012. nov. 19. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem kaptam meg, lehet hogy megkaptam volna de nem tudtam várni 1 évet ezért saját magam finanszíroztam.
2012. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hú, és elárulod, mennyi volt és mikor? köszi!!
2012. nov. 20. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!