Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Újra ki kell fizetni a szúrást...

Újra ki kell fizetni a szúrást (orrpiercing)?

Figyelt kérdés

Tegnap szúrattam egy tetováló szalonba orrpiercinget. Ilyen hajlított végű és ma reggel sikeresen kirántottam :S megpróbáltam visszarakni egyből, de nem sikerült... a szalon csak később nyit, így visszamegyek, de szerintetek ki kell újra a szúrást fizetni? Gyanítom hogy az lesz a vége, mivel 4 óra alatt összeforr...


22/L



2012. nov. 19. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ki kell fizetni, nem az ő hibájukból történt, hanem a tiédből.
2012. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, pláne, ha teljesen összefort. Ha még áttudják rajta nyomni, akkor szerintem nem kérik el a szúrás árát megint.
2012. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt pár éve :) :)

kirántottam, és mire beértem (fél óra) összeforrt, és újraszúrta, vagyis kitágította újra a lyukat, de nem kellett érte fizessek szerencsére, csak az új piercing árát, ahol leakasztott rólam 2500 Ft-ot, és később u.azt a piercinget 400-ért láttam a plázában.....

2013. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!