Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szalagavató kb mennyibe kerül?

Szalagavató kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ruhák, smink, fodrász, stb., tehát az egész szalagavatós "buli" mennyibe fáj, úgy nagy átlagban? Anyám azt mondta százezrek, de tuti nem Oo Kinek mennyi volt?
2012. nov. 18. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az ünnepségeken viselt egyenruhát kellett felvenni tűzésre, szóval az ingyen volt( Még elsőben csináltattuk 20 ezerért kb)

A szalagavatóra a ruhám egy Zara ruha volt, rózsaszín, övvel, amit 700 forintért vettem turiban.

Nem sminkeltettem, kisminkeltem én magamat, füstös szemem volt, műszempillával( a műszempilla 1500 ft volt kb, de magamnak tettem fel)fodrásznál sem voltam. Pár kristályt vasaltam bele a hajamba, ami 600 ft volt 10 db.

Az osztálytársaim nagy részének kb: próbafrizura, próbasmink, aztán a végleges smink, a végleges haj(aznap amikor a szalcsi volt), koktélruha(10-30 ezer között) alkalmi cipő (kb 10 ezer), műköröm.

2012. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én most szalagavatózom, összeszedem neked:

a keringőruhám: 20ezer

a keringőhöz cipőm: 3ezer

keringőtanár: 3000 (+ valamennyi terembérlésért)

osztálytánctanár: 3000

osztálytánchoz jelmez: 2500

lánytánc (ez speciális, ez a költség neked valszeg nem lesz): 2500

lánytánc jelmez: 2000

bevonuló koktélruha: 15ezer

fekete magassarkú: 5000

plusz a fiúk nyakkendőjével azonos színű kiegészítő minta: 1000

fodrász: 2000 + 500 a próbahaj

smink: 3000

+ még az egész családnak fizetem a szalagavatós jegyét (18ezer)

+ afterpartyra jegyem (1000)


ezeket add össze, nem százezrek, de azért nem is piti összeg :))

2012. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem tavaly volt.


keringő ruha: 5900 . szerencsére nem volt drága viszont nagyon szép, igényes ruhám volt :) tudok róla képet mutatni. nagyon jól kifogtam szerencsére

pánt nélküli fehér melltartó: 4000

cipő: vettem egyet 2000-ért de a végén kölcsön kértem egyet és abban voltam

hajdíszek: 1500

fodrász: 3500

smink: 1000 (ismerős)

meghívók: kb. 5000

osztály tánc ruha: 3000

after party: felsőt vettem, szoknya volt: 500 ft

after party jegy: 1000

meghívók: 5000


szerintem ennyi

26 000

2012. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

18 ezer ft a jegyek?4 Azigen. Szerencse, hogy nálunk kicsi a család:D

Akkor amúgy három ruha kell? Az osztálytáncruha az egyenruha?

Ha küldesz képet, megnézem:)

De megnyugodtam. Ezek szerint ki tudom majd én is fizetni szerencsére, nem fogok ott égni, hogy nekünk nem volt rá pénzünk..:D Nyári meló és meglesz:)

2012. nov. 18. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok.

hát nálunk 1500 forint egy szalagavatós jegy. a legszűkebb családom: anya, apa, két húgom. ezen kívül nagyszüleim (sajnos csak ketten, a másik kettő meghalt), a keresztszüleim és a kisfiúk, az egyik unokatesóm és a párja, valamint egy nagynéném --> az 12 ember, és sajnos egy barátnőm se tud eljönni, mivel nekik is mind pont akkor van a szalagavatójuk amikor nekem :(

2012. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!