Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » PASIK! Max. Hány kilós csajjal...

PASIK! Max. Hány kilós csajjal járnátok?

Figyelt kérdés

Vegyünk egy átlagos magasságot, 165-170 cm, mert azért ugye egy 190 centis csajnál a 60 kg kevés...

És ha lehet, írjatok légyszi életkort is!


2012. nov. 18. 14:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%

Az is szánalmas, ha valaki feltesz egy kérdést, valaki más írja, hogy nem tetszenek neki a duci csajok, erre megint más lepontozza.

Miért kéne, hogy tetsszen egy pasinak egy 80 kilós nő, mikor a vékony, sportosakat szereti? És ti papoltok toleranciáról.

2012. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
43%

70 kiló felettieket nem kedvelem, mert ha valakinek nincs egy normális önkontrollja az már régen rossz, véleményem szerint.


egyébként egy kövér csaj ne nagyon várjon már a jóképűekre, ha egy jobb srác egy jó alakú, szép csajt is megkap, mit akarna egy kövértől?

2012. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 laci911 ***** válasza:
Álltalában az ellentçtek vonnzák egymást ahogy mondtad a gizdák jutnak .Én férfi vagyok egyszer voltam 105kg szeremes lette és lefogytam persze sokminden közrejátszott de végül viszonzatlan lett most olyan 70kg alatt vagyok .Igen azért nem fog egy Alfa hím választani mert te nem vagy egy ferfekt nő neki ugye csak a kinezet számit.Neked kell eldöntened ,hogy akarsz e fogyni vagy hagyod ,hogy jöjjön aminek jönnie kell.
2012. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
47%
Jön a kövérek támadása, a piros kéz. Én inkább egy fogyi tábort ajánlanék;)
2012. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Csak mondom hogy barátnőm akinek nem tudom a pontos súlyát, de szerintem megvan 100 kiló, 13 éve van a pasijával kb. Mai napig szerelmesek egymásba.


Egyik legjobb fiúbarátom pedig most kérte meg a szerintem kb 90 kilós barátnőjének a kezét. :) Ebből kiindulva lehet szeretni egy molett lányt.

2012. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Elsőre sokat számít a külső.


De hosszú távon a legfontosabb a belső! Mit kezd - akár nő, akár férfi - a másikkal, ha az üres, unalmas stb., viszont jó alakú, jó megjelenésű?! És nem tudsz vele beszélgetni, nem számíthatsz rá, ha segítségre van szükséged, nem ad vigaszt, nem nevettet meg, és még sorolhatnám...

2012. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Szerintem inkább fogyj le, és ne írj ki ilyen kérdéseket, amiknek nincs is értelmük. Valóban, a férfiak általában nem szeretik a nehéz csajokat. Ez van, tegyél érte, hogy te ne legyél az.

Mert azért számít a külső is! A belső fontosabb, valóban, de meg kell lennie annak a bizonyos külső vonzalomnak.

95 kg nagyon sok, egészségtelen vagy! Fogyj le! Nem mondhatod, hogy nem megy, mert bárki képes rá. Hatalmas akaratuk van az embereknek! Rengeteg rokonomat láttam, ahogy egy nap alatt lerakták a cigit. Kész. Én is nagyon gyorsan leszoktam a 8 éve tartó körömrágásomról. És legvégül elmondanám, hogy rengeteg kövért láttam már lefogyni, nem nagy dolog. Csak tudod izzadni kell, nem pedig a gyakorikérdéseken nézni, hogy kinek mi tetszik.

Sportolj, de nagyon durván és nagyon sokat. Egyél kevesebbet. 20 kilót leadsz, akkor már csak 75 kg leszel, ami nem olyan sok. 20 kilót leadni meg nem nehéz. Én 13 éves korom óta sporotolok, és figyelek az alakomra. Meg is van az eredménye. ;)

2012. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A kérdező nem azt állította, hogy ő maga 95 kiló. Ezért motiválni se kell.
2012. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
dE AZT ÁLLÍTOTTAM, MERT ANNYI VAGYOK.
2012. nov. 21. 23:06
 30/31 A kérdező kommentje:

caps lock off, természetesen

senkit sem pontoztam le egyébként

2012. nov. 21. 23:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!