Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem, tapsztalta...

Karina26 kérdése:

Lenne pár kérdésem, tapsztaltabbaktól: milyen ruhát vegyek fel, ha valaki tetszik és így részben akarom neki kimutatni. Cipő, ilyesmi is számít? Smink is kell? A hajammal is érdemes valamit kezdeni? :D

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,szóval nekem való tippek kellenek ;)

2012. nov. 17. 17:25
 1/6 anonim válasza:
Nem kell smink! Ilyen fiatalon ne sminkeld magad! Legyél aki vagy és mutasd azt aki vagy.Maximum egy kicsit figyelj oda hogy jól álljon rajtad a ruha és a hajad szépnek és dúsnak lászódjon!Ha nem vesz észre akkor így járt.
2012. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyan ruhát vegyél fel, amiben totálisan jól érzed magad! Ha nem vagy szoknyás, mert úgy érzed, abban feszélyezve vagy, akkor ne vegyél fel szoknyát csak azért mert te azt gondolod, hogy a fiúknak az jobban bejön. A cipő is számít. Olyan cipőt vegyél fel a kiválasztott ruhához, ami illik hozzá. Ne vegyél fel tűsarkút! Még kicsi vagy ehhez. Meg kiröhögne, ahogy botladozol benne. Végezetül szerintem csak fekete szemceruzával húzd ki a szemed. Nem kell több smink. Hajadat meg szerintem egyszerűen vasald ki.
2012. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igaz, sminket felejtsd el. A hajad viszont legyen gyönyörù. Egészséges, fènyes...
2012. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha olyan ruhában vagy,ami nem előnytelen,és a hajad is ápolt,szép + kisugárzás akkor tuti nyerő! :) csak ne légy ribis.
2012. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket,holnap kipróbálom,hajam még ma leápolom.*-*
2012. nov. 18. 15:07
 6/6 A kérdező kommentje:

nem jött be . rám se néz :(

de azért mások mondták h. szép vok :)

2012. nov. 19. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!