Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok Inuzuka Kiba ( nem...

Hol tudok Inuzuka Kiba ( nem shippuden-es ) cosplayt venni/rendelni? :OO

Figyelt kérdés
eBay-en néztem és jó is lenne meg minden... de vmi paypal-el kell fizetni.. :||:///:((

2012. nov. 12. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akkor ördöngősség az ebay pedig...
2012. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél, csinálj. Vásárolt jelmezben cosplayelni gáz, semmi kihívás nincs benne.
2012. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

(Úristeeen, tényleg Kiba leszel? Ugye majd valahová raksz fel képet? Látnom kell!! *-* (Ő a kedvenc animeszereplőm. :3))

Egyébként az ő öltözékét tényleg nem nehéz elkészíteni. Egy egyszerű, cipzáros, szürke pulcsi ujjára és kapucnijára fekete szőrmét varrsz/ragasztasz, és beszerzel valahonnan egy sötét térdnadrágot. ^^ Ninjacipő készítéséhez pedig youtube-on számos videót találhatsz.

Ha pedig netes rendelésről van szó, akkor én is az ebayt ajánlanám. Én már rendeltem onnan parókát, és minden tök simán ment. :)

2012. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, majd rakok fel ^^:33

hát szerintem maradok a rendelésnél ><' nem vagyok nagy varró tehetség.. :p de sztem továbbra sem az eBay-ről..:(( láttam, hogy bankkártya szám meg ilyenek kellenek hozzá.. és csak annyiban van itt probléma hogy nekem nincs semmilyen bankkártyám...de már találtam is egy oldalt ahol megtudom rendelni :)))

2012. nov. 15. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!