Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most ez miért van a divattal!...

Most ez miért van a divattal! (? )

Figyelt kérdés
A fiúk miért az olyan lányokat szeretik és a lányok miért az olyan lányokat követik, akiknek nagyon fontos a külső? Aki százszor hajat mos 1 héten, balzsam, minden fa*zság, egy nap egy csomó kozmetikumot használ, büdös parfümöket (legjobban az ilyen kókuszillatú szarokat utálom) fúj magára, meg minden hétvégén a plázákat bújja?

2012. nov. 8. 19:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ja és a 2. válaszolónak is köszönöm
2012. nov. 9. 13:47
 12/17 anonim ***** válasza:
az ilyeneket szertjük szal Változz olyanra te is és akk jó lesz ha nem leszel teis ilyen esélyed nincs!!
2012. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
huhh majd pont ilyenre fogok megváltozni, 1, nem is akarok megváltozni... 2, akik engem szeretnek, (pl.: a Családom, Barátaim) Ők úgy szeretnek amilyen vagyok, nem pedig plázamacskaként. (ja + majd pont miattad változok meg előző, azt sem tudom ki vagy)
2012. nov. 9. 15:19
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mintha savanyú szőlő szagot éreznék(:

Egyébként MINDENKINEK fontos a külső. Van akinek jobban, van akinek kevésbé, de mindenki a szép embereket szereti, max. nem jut neki olyan. Dezodor, hajmosás: alap. Pláne tinédzsereknél, mivel a haj abban a korban gyorsabban zsírosodik, erősebben izzadnak. Lehet, hogy te nem érzed magadon, de hiába fürdik valaki minden nap, nap közben megizzad, büdös lesz. És igen van golyós dezodor, de pl. tesi óra után minimum 5 ember kéri el a dezodorom, és semmi kedvem azzal dörzsölgetni a hónaljamat, amivel ők is. Egyébként a kókusz illatú a kedvencem, mindig azt használok.

Parfüm, balzsam: Nem kötelező. De a parfüm finom illatúvá tesz, ami jó pont az emberek szemében, és neked is jó közérzetet ad. Megjegyzem nem mostani találmány, már az ókori népek különböző szagos löttyöket használtak, egyszerűen, mert sokkal vonzóbb egy illatos ember. Persze túlzásba esni nem kell. A balzsam nem csak fényesíti a hajat, hanem erősebbé teszi a szerkezetét. Vitaminokkal látja el, nem lesz fakó, töredezett. A smink pedig szimplán szebbé tesz, és mint azt már írtam, mindenki a szép embereket szereti.

Ha nem akarod, ne használd őket, de ne csodálkozz, hogy sok embernek ezek hiánya miatt vagy unszimpatikus.

2012. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Az én elméletem az hogy ne titkold ki vagy valójában,legyél közvetlenebbés pl nekem nem jön be mikor a csaj tele van csilli villi cuccokkal meg égszerekkel.nekem jobban tetszik az ha van egy normális ruhája és mondjuk van a nyakába egy sál.13/f
2012. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van egy olyan sejtésem, hogy ezt a kérdést egy féltékeny kislány tette fel, aki hetente mos hajat tiszta pattanás és nem jön össze neki 1 pasi se.:/ árad belöled az irigység, gondolom valami pasi egy nálad igényesebb csajt választott ezért most durci vagy:/ nem baj majd megtanulod hogy valaki nem p*csa attól még hogy igényes!
2012. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A fiuk is szeretik a kellemes illatot, es a szep tiszta hajat. A lanyok tobbsege pedig szereti illatosan, es jol erezni magat a boreben, tetszeni a fiuknak. Az en hajam szornyen nez ki, ha nem mosom meg 2- 3 naponta, mert bezsirosodik. Ha pedig nem hasznaok balzsamot, szaraz lesz a vege, es csunyan fog kinezni. Parfumbol valoban nem kell sok. A sok smink csunya, es felesleges, de ezek a lanyok nem latjak magukat realisan, es mennek egymas birkasaga utan. Majd rajonnek, hogy smink nelkul is lehet szep egy arc...
2012. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!