Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most ez miért van a divattal!...

Most ez miért van a divattal! (? )

Figyelt kérdés
A fiúk miért az olyan lányokat szeretik és a lányok miért az olyan lányokat követik, akiknek nagyon fontos a külső? Aki százszor hajat mos 1 héten, balzsam, minden fa*zság, egy nap egy csomó kozmetikumot használ, büdös parfümöket (legjobban az ilyen kókuszillatú szarokat utálom) fúj magára, meg minden hétvégén a plázákat bújja?

2012. nov. 8. 19:58
1 2
 1/17 anonim válasza:

Ilyen lett a társadalom egy része. Ez van.

(Egyébként ne általánosíts, lehet, hogy rossz körökben mozogsz, vannak azért, akik nem így vannak ezzel.)

2012. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

csak egy része csinálja ezt.

amúgy szerintem egy bizonyos pontig igényesség - pl nem vagy büdös, nem lehetne kenyeret kenni a hajaddal olyan zsíros, de persze van egy határ. Ez az a határ, amikor a külső fontosabbá válik a belsőnél.. azt nem szabad átlépni :O pedig sokan azt teszik

2012. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mire jó a balzsam? most az nekem miért jó, ha csillogós lesz tőle oda ne rohanjak.... (mondjuk mostanában futásból egyre jobb vagyok, mert futok)
2012. nov. 8. 20:04
 4/17 A kérdező kommentje:
mármint csak otthon futok helyben zenére, de tök jó
2012. nov. 8. 20:05
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mire jó a balzsam? Arra hogy ne legyen igénytelen, töredezett ronda a hajam például... balzsam nélkül ki sem tudnám fésülni valószínűleg. Alap hajápolás része.

A kérdésedből ítélve nagyon fiatal és tudatlan vagy még.

Egyébként meg nem mindenkinek a külső a legfontosabb, de azért ne legyen már igénytelen az ember hogy zsíros kócos hajjal mászkál, büdös izzadtságszagúan.

2012. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
van GOLYÓS dezodor, és minden este fürdesz... jé, már nem is vagyok büdös :) és a parfüm, oké, legyen, nem zavar, csak kélek, ne 2 liter legyen köszi
2012. nov. 8. 20:27
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
talán mert az ilyen lányok ápoltak, törődnek magukkal és valószínűleg jól néznek ki. Én nem vagyok egy plázamaca kategória, de a pofámról leégne a bőr ha 3-4 napos hajjal kellene az utcára menni...
2012. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van! Miért buknak a fiúk azokra a lányokra, akik hajat mosnak, meg balzsamot, kozmetikumokat, sőőőt, parfümöt használnak?! Szégyen és gyalázat ez az emberiségre nézve!

Bár lehet, hogy csak nem egy ápolatlan lánnyal akarnak lenni, aki tesz a külsőre.

2012. nov. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a parfüm, balzsam, kozmetikum azok alap ápoltság részei drágám. az igaz, hogy nem helyes, hogy mindenki szinte CSAK a külsőt nézi, de ez már más dolog...
2012. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nananana na azért nem vagyok a drágád.... és eddig még csak az első válaszolt a kérdésemre, neki köszönöm, de nektek mindegy lett volna ha ide sem írtok
2012. nov. 9. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!