Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Adriana Lima! Szép nő szerinte...

Adriana Lima! Szép nő szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


31 éves, és már gyereke is van :)


Ha lehet ne linkeljetek olyan képet ahol épp 6km-ről van smink nélkül lefotózva mert nem arra vagyok kíváncsi hogy úgy milyennek tartjátok :)



nemet és kort is írjatok



2012. nov. 7. 13:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hát nekem a szája tetszik a legjobban kb az arcából :D
2012. nov. 7. 18:45
 12/18 anonim ***** válasza:
szerintem átlagos.
2012. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű!
2012. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Fejre nagyon tuti a maca, van is egy hasonmása itt hazánkban, legalábbis nagyon úgy néz ki, csak még nála is jobb teste van a lánynak...mindegy. Arcra gyönyörű, de testre nagyon vézna a szerencsétlen, semmi nőiesség jelenleg nincs benne. De tíz kilót felszedne, verhetetlen volna szexisségben. TEst ide vagy oda, azért lazán 10/10 a nő nálam.
2013. jan. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Természetesen szép arca van smink nélkül, dögös arca van sminkelve, gyönyörű a haja és a szeme meg az orra, de szerintem nem elég karcsú a dereka. Vagyis nem tudom...azt írják 85 cm a melle, 59 cm a dereka, 85 cm a csípője (fenéknél), és 178 cm magas. Nekem ugyanezek sorba 80, 59, 88 ill. 161 cm és valahogy mégis sokkal karcsúbbnak tűnik a derekam magamhoz képest, mint neki, és számomra ez nagyon fontos az alak megítélésében.

Szélesnek látom:

[link]

Nekem az ő alakja sokkal jobban tetszik:

[link]


21/N

2013. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 roselyyka válasza:
Sztm gyönyörű és amelyik lány azt mondja hogy nem az maximum féltékeny ;)
2013. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

az egyik legszebb nő!

16/L

2013. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Ismertessük a szép nő meg a jó alak fogalmát:

[link]


:-D

2013. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!